Лікування тенісного ліктя
Розділи: Клітинні технології, Травматологія
Лікування тенісного ліктя в м.Рівне

Про тенісний лікоть

Тенісний лікоть, також званий бічним епікондилітом, є травмою зовнішніх сухожиль ліктя. Повторювані згинання зап’ястя або рухи захоплення та повороти, поширені не лише у тенісистів, можуть призвести до травм зовнішнього ліктьового сухожилля. Інші види діяльності, коли ви неодноразово розгинаєте зап’ястя назад, можуть призвести до травмування зовнішніх сухожиль ліктя.

Вартість:
від 5 000 грн
Лікування тенісного ліктя

Симптоми тенісного ліктя

 

Найпоширенішим симптомом тенісного ліктя є біль на зовнішній стороні ліктя. Запалення сухожилля може викликати біль, а також слабкість у передпліччі або зап’ясті. У більшості випадків симптоми починаються раптово і погіршуються з часом. 

Класифікують основні симптоми бічного епікондиліту:

 • біль та печіння в області латерального надвиростка (кістковий виступ у ділянці ліктьового суглоба);
 • виникнення болі набагато частіше в активній руці (правші – права, шульги – ліва);
 • розповсюдження болі в передпліччі та зап’ясті;
 • посилення болі при згинанні пальців у кулак;
 • виникнення болі під час підйому невеликих вантажів;
 • зниження сили м’язів передпліччя, задіяних при розгинанні кисті та пальців;
 • біль під час підйому руки;
 • зменшення та зникнення болі у стані спокою.

Лікування тенісного ліктя в м Рівне 

Відпочинок, охолодження, обмеження рухомості, нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) використовується при перших проявах тенісного ліктя. Для сильної болі при бічному епікондиліті або слабкості зап’ястя, які не піддаються консервативному лікуванню, наша команда може розробити план лікування для швидкого відновлення. Ми покладаємося на сучасні методи діагностики та лікування травматологічних хвороб. При огляді травматолог за потреби призначить додаткову цифрову діагностику (рентген, МРТ, КТ) та підбере оптимальний курс лікування. 

Одним з найбільш дієвих варіантів є АМК-терапія, що використовує аутологічні фактори росту та імуномодулюючі речовини пацієнта. 

Аутологічні фактори росту запускають каскади регенеративних процесів та нормалізують роботу імунної системи. Це знижує запалення, що виникає внаслідок перевантаження сухожилків чи мікротравм тканин. Також активується метаболізм тендоцитів (клітин, що синтезують компоненти сухожиль та підтримують їх у робочому стані) та прилягаючих м’язів. Покращується живлення тканин і за відсутності запалення запускаються природні процеси відновлення. Результатом застосування АМК-терапії є тривале зменшення болю і повне відновлення функцій.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0