Рівне Київ
Гіалуронова кислота для лікування суглобів
Розділ: Травматологія
Лікування суглобів гіалуроновою кислотою у м Рівне

Гіалуронова кислота для лікування суглобів у Рівному

Внутрішньосуглобові ін’єкції гіалуронової кислоти – це передовий ефективний метод лікування остеоартрозу різних суглобів. При артрозі кількість синовіальної рідини зменшується, сила тертя збільшується і відбувається травматизація суглоба. У моменти, коли зовнішні мазі та таблетки не приносять бажаного ефекту, а залежність від протизапальної терапії починає приносити свої наслідки, лікарі рекомендують без сумнівів та зволікань вдаватися саме до цієї процедури.

Вартість:
5000 грн
Тривалість:
30 хв

Методика полягає у проведенні ін’єкції всередину суглоба, частіше колінного або кульшового. Гіалуронова кислота, що є основою препарату, є ідентичною гіалуроновій кислоті, що входить у склад синовіальної рідини у здорових людей та формує хрящ суглоба.

Лікувальний ефект:

 • покращення обмінних процесів у суглобі;
 • уповільнення деструкції хряща;
 • нормалізація амортизації та зволоження суглоба;
 • усунення наслідкових запальних явищ: болю, набряку та порушення функції;
 • стимуляція фізіологічного вироблення гіалуронової кислоти;
 • хондропротекція;
 • покращення проникнення поживних речовин у тканини суглоба;

Помітні ефекти від процедури:

 1. Незабаром після початку застосування препарату зменшується запалення.
 2. Захворювання перестає прогресувати, завдяки чому можна уникнути хірургічного втручання.
 3. Ін’єкції стимулюють природний синтез гіалуронової кислоти.
 4. Препарат нешкідливий – побічні ефекти відсутні.
 5. Ефект від ін’єкцій зберігається ще як мінімум рік після завершення лікувального курсу.
 6. Препарати на основі гіалуронової кислоти живлять клітини хондроцитів, тим самим забезпечуючи ідеальні умови для якнайшвидшого відновлення суглобових хрящів.

Препарат виконує як механічні функції змащування суглобів і поліпшення еластичності синовіальної рідини, так і біологічні – залишки гіалуронової кислоти всмоктуються, в результаті чого власна синовіальна оболонка пацієнта починає виробляти свою гіалуронову кислоту. Вона робить внутрішньосуглобову рідину більш щільною і в’язкою, забезпечує кращий захист хрящової тканини. До того ж вона знімає запалення і прискорює процес відновлення хряща. Препарат рекомендується колоти з певною періодичністю. Все залежить від біологічних властивостей препарату, його щільності, молекулярної маси. Ми використовуємо так звані моноінфекції, які треба колоти всього лише один раз на рік. Але все дуже індивідуально і залежить від того, які є пошкодження суглобу, та складності його стану.

Необхідність проведення саме цієї процедури може встановити тільки лікар-травматолог після якісного обстеження. Окрім гіалуронової кислоти клініка Alpha Cell використовує сучасні та ефективні методики лікування суглобів, а саме: PRP-терапію, клітинні технології АМК, МСК.

 

Поширені запитання
Як працює гіалуронова кислота в колінному суглобі?

Препарат виконує як механічні функції змащування суглобів та поліпшення еластичності синовіальної рідини, так і біологічні залишки гіалуронової кислоти всмоктуються синовіоцитами, внаслідок чого власна синовіальна оболонка пацієнта починає виробляти свою гіалуронову кислоту.

Чи можна колоти гіалуронову кислоту в тазостегновий суглоб?

Препарати гіалуронової кислоти можна вводити практично в будь-які суглоби людини, але найчастіше вони вводяться в колінні, тазостегнові та плечові суглоби.

Які уколи відновлюють хрящову тканину?

Для відновлення хрящової тканини роблять внутрішньосуглобові уколи хондропротекторів, плазми, гіалуронової кислоти. Сполуки гіалуронової кислоти ще називають синовіальними протезами.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Олександр Діжурко (Травматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0