Рівне Київ
Лікування остеохондрозу
Розділ: Неврологія
Лікування остеохондрозу в Рівному

Лікування остеохондрозу

Остеохондроз – захворювання, що характеризується дистрофічним порушенням в тканинах суглобового хряща. Локалізуватись воно може і у суглобах, і у між хребцевих дисках. Найголовнішою причиною розвитку такої хвороби являється фізіологічне ослаблення живлення дисків, що знаходяться між хребцями, в результаті чого відновлення хрящової тканини значно погіршується. Крім того, люди можуть своїми діями наближати початок захворювання, наприклад, якщо ведуть малорухливий спосіб життя і навантажують лише один бік тіла, а також, якщо сплять на занадто м’яких матрацах і подушках.

Вартість:
300 грн
Тривалість:
30 хв
Розвиток остеохондрозу

Нажаль, хвороба останнім часом значно помолодшала. Тепер до лікарів звертаються не тільки люди у віці від 35 років, як це було раніше, а й 20-річна молодь. І тут причинами є малорухливий спосіб життя і порушення постави, які з’являються ще в дитинстві.

Остеохондроз може бути шийний, поперековий, грудний – в залежності від відділу хребта, в якому він виникає. Якщо говорити про симптоми, то тут найголовніший один – біль. Людина відчуває його гостро, хоча інтенсивність може бути різною. При грудному остеохондрозі біль у хребті може маскуватись під біль у серці, а при поперековому – віддавати у ногу.

 

Існує ще ряд причин, які ведуть до остеохондрозу:

 • спадковість;
 • зайва вага;
 • надмірні фізичні навантаження;
 • травми спини;
 • плоскостопість.

Лікування остеохондрозу у Рівному

Головною метою лікування цієї хвороби являється зменшення або повне усунення болю і повернення пацієнта до нормального, повноцінного життя. У Рівному над цим працюють спеціалісти Центру регенеративної медицини «Alpha Cell». Звернувшись у клініку, пацієнт може отримати консультацію, відповіді на запитання і призначення на лікування. При необхідності буде проведено термінове знеболення. Якщо хірургічне втручання не потрібне, тоді лікування спрямовують на відновлення структур хребта і зміцнення спинних м’язів. Допомогти у цьому може тромболізат терапія, тобто лікування клітинними технологіями з великою кількістю факторів росту, здатними вплинути на відновлення та регенерацію структури пошкодженої тканини.

 

Поширені запитання
Який лікар лікує остеохондроз?

Лікування остеохондрозу – справа лікаря-невролога. У нашому центрі працюють лікарі – неврологи високої кваліфікації, які спеціалізуються на лікуванні хвороб хребта. Лікарі використовують спеціальні комплексні методики позбавлення болю в спині.

Які симптоми при остеохондрозі?

Основні симптоми остеохондрозу: біль у спині, шийному відділі, попереку, плечах і навіть ребрах; дискомфорт, скутість спини при деяких рухах, підняття чогось;

оніміння кінцівок (рук та/або ніг); відчуття ломоти в руках та ногах; спазми м’язів; порушення у роботі статевих органів.

Чи можна якось вилікувати остеохондроз?

Лікувати цю патологію потрібно обов’язково, оскільки вона має високий ризик появи такого ускладнення, як грижа міжхребцевого диска, позбутися якої можна лише хірургічним шляхом. Для ефективного лікування рекомендовано використовувати АМК-терапію у поєднанні з фізіотерапією, масажем, дієтами та ортопедичними методиками.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Микола Литвинчук (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0