Лікування остеохондрозу
Розділ: Неврологія

Лікування остеохондрозу

Остеохондроз – захворювання, що характеризується дистрофічним порушенням в тканинах суглобового хряща. Локалізуватись воно може і у суглобах, і у між хребцевих дисках. Найголовнішою причиною розвитку такої хвороби являється фізіологічне ослаблення живлення дисків, що знаходяться між хребцями, в результаті чого відновлення хрящової тканини значно погіршується. Крім того, люди можуть своїми діями наближати початок захворювання, наприклад, якщо ведуть малорухливий спосіб життя і навантажують лише один бік тіла, а також, якщо сплять на занадто м’яких матрацах і подушках.

Вартість:
300 грн
Розвиток остеохондрозу

Нажаль, хвороба останнім часом значно помолодшала. Тепер до лікарів звертаються не тільки люди у віці від 35 років, як це було раніше, а й 20-річна молодь. І тут причинами є малорухливий спосіб життя і порушення постави, які з’являються ще в дитинстві.

Остеохондроз може бути шийний, поперековий, грудний – в залежності від відділу хребта, в якому він виникає. Якщо говорити про симптоми, то тут найголовніший один – біль. Людина відчуває його гостро, хоча інтенсивність може бути різною. При грудному остеохондрозі біль у хребті може маскуватись під біль у серці, а при поперековому – віддавати у ногу.

 

Існує ще ряд причин, які ведуть до остеохондрозу:
 • спадковість;
 • зайва вага;
 • надмірні фізичні навантаження;
 • травми спини;
 • плоскостопість.
Лікування остеохондрозу у Рівному

Головною метою лікування цієї хвороби являється зменшення або повне усунення болю і повернення пацієнта до нормального, повноцінного життя. У Рівному над цим працюють спеціалісти Центру регенеративної медицини «Alpha Cell». Звернувшись у клініку, пацієнт може отримати консультацію, відповіді на запитання і призначення на лікування. При необхідності буде проведено термінове знеболення. Якщо хірургічне втручання не потрібне, тоді лікування спрямовують на відновлення структур хребта і зміцнення спинних м’язів. Допомогти у цьому може АМК-терапія, тобто лікування клітинними технологіями з великою кількістю факторів росту, здатними вплинути на відновлення та регенерацію структури пошкодженої тканини.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Микола Литвинчук (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0