Рівне Київ
Лікування п’яткової шпори тромболізат-терапією
Розділи: Клітинні технології, Травматологія
Ефективне лікування п'яткової шпори у м Рівне

Що таке п'яткова шпора?

Правильна назва – плантарний фасциїт. Це хронічна патологія, яка виникає внаслідок регулярного розтягнення підошовної фасції, що призводить до виникнення у ній мікротріщин. На п’ятковій кістці формується остеофіт – це виріст з кісткової тканини, який в подальшому стає причиною болі. Він виглядає, як гострий шип довжиною більше 10 мм, що подразнює м’які тканини, які оточують його.

Вартість:
від 10 000 грн
Тривалість:
30 хв

Фасція на підошві – це зв’язка, яка одним кінцем кріпиться до п’яткової кістки, а іншим до голівок плюсневих кісток. Під час ходьби фасція натягується, більша частина навантаження припадає на ділянку її з’єднання з бугром п’яткової кістки. Травмування в цьому місці неминуче, але при незначному навантаженні та достатньому відпочинку вони встигають відновлюватись.

Як розвивається п’яткова шпора?

Якщо навантаження сильне та регулярне, на місці мікротріщин з’являється запалення. Саме на запалених ділянках поступово накопичується кальцій, із якого формується кістковий шип, пошкоджується надкісниця та остеофіт починає збільшуватися. П’яткова шпора може формуватися на одній чи на обох кінцівках одночасно. У людей, молодших сорока років, причинами виникнення плантарного фасциїту є надмірні фізичні навантаження та носіння незручного взуття на високому каблуку чи на тонкій прямій підошві. Внаслідок дискомфорту людина старається не ставати на п’яткову частину стопи. У неї змінюється хода, починає кульгати, через що стопа навантажується нерівномірно. Перевантажується зовнішня ділянка стопи та її передня частина. Це призводить до розвитку поперекової плоскостопості. Передній відділ стопи стає ширшим, а на боковій поверхні великого пальця формується “кісточка”.
Без лікування біль поступово погіршується. Больовий синдром стає постійним, стопа починає турбувати навіть в стані спокою. Напади болі починаються самостійно, без попереднього навантаження на хвору стопу.

Причини виникнення п’яткової шпори

До причин відносять:

  • надриви підошовного апоневрозу з його наступним окостенінням;
  • малоактивний спосіб життя;
  • плоскостопість;
  • для жінок – період виношування плоду, особливо багатопліддя;
  • вікові зміни;
  • неправильне взуття (каблуки, тощо)
  • зайві кілограми;
  • травми в ділянці стопи;
  • соматичні патології, вражаючі нервові закінчення, кровоносні судини нижніх кінцівок – цукровий діабет, ревматоїдний артрит, подагра.

Лікування п’яткової шпори тромболізат-терапією в м Рівне

Тромболізат – це біомедичний продукт крові, який виготовляється в лабораторних умовах центру регенеративної медицини Alpha Cell. Для виготовлення в пацієнта беруть кров, з якої виділяють тромбоцити. Після кріолізу та додаткової очистки з гранул тромбоцитів виділяється концентрат біологічно активних молекул – факторів росту, факторів некрозу, матричних металопротеїназ, хемокінів, мікробіцидів, про- та антиангіогенних факторів.

Ці речовини запускають каскади регенеративних процесів та нормалізують роботу імунної системи. Знижується запалення, що виникло внаслідок перевантаження сухожилків та мікротравм тканин. Також активується метаболізм тендоцитів (клітин, що синтезують компоненти сухожиль та підтримують їх у робочому стані) та прилягаючих м’язів. Покращується живлення тканин і за відсутності запалення запускаються природні процеси відновлення. Результатом застосування тромболізат-терапії є тривале зменшення болю і повне відновлення функцій.

Переваги лікування тромболізатом:

  • швидкий та стійкий знеболювальний ефект;
  • покращує живлення уражених тканин в ділянці п’яткової шпори;
  • знімає напруження в м’язових волокнах, спазм судинних стінок, усуває набряклість та запальні процеси;
  • діє на причини та симптоми п’яткової шпори.
Поширені запитання
Що таке п'яткова шпора?

П’яткова шпора  – це хронічна патологія, яка виникає внаслідок регулярного розтягнення підошовної фасції, що призводить до виникнення у ній мікротріщин.

Причини виникнення п’яткової шпори

До причин відносять: надриви підошовного апоневрозу з його наступним окостенінням; малоактивний спосіб життя; плоскостопість; для жінок – період виношування плоду, особливо багатопліддя; вікові зміни; неправильне взуття (каблуки, тощо) зайві кілограми; травми в ділянці стопи; соматичні патології, вражаючі нервові закінчення, кровоносні судини нижніх кінцівок – цукровий діабет, ревматоїдний артрит, подагра.

Що таке тромболізат?

Тромболізат – це біомедичний продукт крові, який виготовляється в лабораторії.

Чому варто обирати сучасну терапію для лікування?

Переваги лікування тромболізатом: швидкий та стійкий знеболювальний ефект; покращує живлення уражених тканин в ділянці п’яткової шпори; знімає напруження в м’язових волокнах, спазм судинних стінок, усуває набряклість та запальні процеси; діє на причини та симптоми п’яткової шпори.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних