Рівне Київ

Італійський метод омолодження

Розділи: Омолодження, Клітинні технології

Метод омолодження, його ефективність?

Революційна італійська методика омолодження — це унікальний та індивідуальний підхід до природного відновлення старіючих клітин шкіри.

Така методика омолодження в медичній клініці Рівного Alpha Cell складається з таких етапів:

I-й етап — активація та стимуляція стовбурових клітин дерми за рахунок введення препарату на основі аскорбінової кислоти та трьохвалентного заліза. Після попадання в шкіру проходить вивільнення радикалів (0.34 мілімоль C6H8O6 та Fe3+), що сприяють пробудженню дермальних СК та диференціації в молоді функціональні фібробласти. Процес запуску займає 21 день.

II-й етап — стимуляція молодого фібробласта аутосомними (власними) клітинами (АМК / PRP) . Фактори росту, виділенні з тромбоцитів пацієнта, стимулюють фібробласти, що в свою чергу секретують протеоглікани, еластин та найголовніше колаген третього типу, що і становить основу омолодження.

III-й етап — безпосереднє проведення омолодження. Зони проведення: обличчя, шия/зона декольте, кисті рук, волосяна частина голови, брови.

Варто зауважити, що Full Face Regeneration має декілька протипоказань, це онкологія, вагітність, наявність запальних процесів в зоні проведення.

Опубліковано: 16.04.2021