Рівне Київ
PRP-блокада в неврології
Розділ: Неврологія
PRP - терапія ( Плазмотерапія ) у неврології

PRP - терапія ( Плазмотерапія ) у неврології

PRP – терапія ( Плазмотерапія ) у неврології – це терапевтична процедура, яка набула широкого поширення за останні роки. Процедура полягає у введенні препарату з власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами, в місце болю.

Вартість:
1200 грн.
Тривалість:
30 хв

Мета проведення PRP-терапії полягає в тому, щоб у розчині, який буде введений у пошкоджену область, максимально збільшити кількість тромбоцитів внаслідок відокремлення їх від еритроцитів за допомогою обробки та центрифуги в спеціальному апараті. Оскільки тромбоцити багаті на фактори росту, то при введенні безпосередньо в осередок запалення або точки больового синдрому відбувається природний запуск регенерації клітин і зниження болю за його наявності.

Коли можна використовувати PRP – блокаду? 

Аутоплазмотерапію або плазмотерапію в нашому центрі регенеративної медицини Alpha Cell ефективно застосовують лікарі-неврологи при лікуванні таких захворювань, як:

 • неврити;
 • полінейропатія;
 • протрузії та грижі хребцевих дисків;
 • остеохондроз;
 • міжреберна неврологія;
 • головні болі та мігрені.

Результати PRP – блокади в м Рівне:

 • мінімізація запальних та больових процесів;
 • усунення м’язових спазмів;
 • стимулювання кровообігу у тканинах;
 • поліпшення процесу регенерації.

В окремих випадках використання збагачених тромбоцитами ін’єкцій плазми допомагає уникнути медикаментозного та хірургічного лікування.

Наші медичні послуги охоплюють широкий спектр напрямків та дозволяють ефективно боротися з найскладнішими випадками різноманітних захворювань.

Поширені запитання
Який ефект від цієї терапії?

Вона стимулює загоєння тканин, зменшує запалення, набряк та біль, сприяє активації власних резервів організму для максимально ефективного відновлення.

Як проводиться процедура PRP-блокади?

В асептичних умовах у людини з ліктьової вени береться венозна кров, далі її поміщають в центрифугу, де відбувається відділення плазми з тромбоцитами з інших формених елементів крові. Потім лікар за певними методиками вводить плазму, збагачену тромбоцитами, в уражені структури.

Які результати після використання в неврології плазмотерапії?

Купірування запалення; усунення гіпоксії у тканинах; усунення больового синдрому; усунення больових тригерних точок за наявності протрузії та грижі дисків; збільшення обсягу рухів у хребті; усунення болів у хребті та по ходу нервових корінців; відновлення нервової тканини; покращення якості життя; збільшення термінів ремісії захворювання.

Що таке плазмотерпаія в неврології?

PRP-терапія в неврології – це використання плазми, виділеної з крові пацієнта, для ін’єкцій у хворе місце. Плазма містить підвищену кількість тромбоцитів, які виділяють фактор росту, таким чином локально впливаючи на тканини організму та сприяючи процесу загоєння, регенерації та відновлення.

Як проходить процедура ін'єкції плазми?

Як і будь-яка маніпуляція, проведення PRP-терапії призначається лікарем. Уся процедура триває близько 30 хвилин. Перший крок включає забір у пацієнта зразка крові в спеціальну пробірку. Другий етап – підготовка плазми. Плазма, багата на тромбоцити, методом центрифугування відокремлюється від інших компонентів крові. Третій етап – аутоплазма вводиться у пошкоджене сухожилля, зв’язки, м’язи, суглоб чи диск, що є джерелом болю.

Чи можна використовувати ПРП-блокаду для реабілітації після травм?

PRP-методику широко застосовують на етапі реабілітації пацієнтів після різних травм, особливо хребта.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних