TDL-методика – це техніка, яку називають клаптиковою, вона являє собою пересадку частинки тканини організму, яка переноситься разом з кровоносними судинами та шкірним покривом. Через нестачу підшкірного жиру на спині його відновлюють за допомогою силіконового імпланта. Попри це, вдається зробити так, щоби молочна залоза виглядала природно. Це виходить завдяки надлишку шкіри, отриманої зі спини, та створенню додаткового шару навколо імплантату.
TRAM-методика – це процедура, що полягає у пересадці поперечного клаптика прямого м’яза живота. Таку методику в пластичній хірургії Рівного найчастіше використовують для реконструкції молочних залоз. Згодом ця техніка була вдосконалена, що дозволило використовувати лише шкіру та підшкірний жировий шар із поверхні живота. Сучасна мікрохірургічна техніка з використанням операційного мікроскопа і хірургічних інструментів, що дозволяють зшивати кровоносні судини діаметром 0,5-2 мм. Завдяки такій процедурі, що набирає популярності серед медичних послуг клініки Alpha Cell, можна переміщати значну кількість жирової тканини та шкіри в область молочної залози, не торкаючись м’язового шару.
Основними протипоказами до відновлення грудей із використанням власних тканин є:
Залежно від обсягу операції – різна тривалість та тяжкість відновлювального періоду для пацієнтки. Що стосується методу переміщення шкірно-м’язового клаптя – реабілітація досить тривала. Перебування в стаціонарі клініки протягом 10-12 днів, зняття швів через два тижні. Тривалий, інтенсивний біль, що вщухає лише до кінця реабілітаційного періоду. Фізичні навантаження під забороною протягом півроку після операції. Обов’язкове носіння спеціальної білизни протягом шести місяців.