Рівне Київ

Як часто використовувати косметику: поради косметологів у м Рівне

Розділ: Косметологія
Як часто використовувати косметику? Поради косметологів у м Рівне

Вибір косметики та правильне її нанесення безумовно впливає на наш стан шкіри та швидкість її старіння. Тому, щоб довше залишатися молодим, а шкіра мала вигляд свіжої та доглянутої, слід знати про масажні лінії та особливості використання щоденної косметики.

Косметика для щоденного догляду наноситься відповідно до масажних ліній — уявних від найменшого розтягнення шкіри. Запам’ятати їх не важко, майже всі лінії розміщені від центру обличчя до периферії. Ділянка під очима — маленький виняток, — крем наноситься від зовнішнього кута — до внутрішнього. На бічній поверхні шиї косметичні засоби наносяться згори донизу, а на передній поверхні шиї — знизу вгору.

Косметологічна клініка Alpha Cell у м Рівне пропонує широкий асортимент послуг, що дозволять виглядати вам привабливо та доглянуто. Наші лікарі мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта, перед будь-якою процедурою попередньо відбувається консультація.

 

Особливості нанесення косметики

Перед нанесенням косметики необхідно ретельно вимити руки. Більшість засобів можна наносити подушечками пальців, не розтягуючи шкіру й не натискаючи на неї. Кисть має бути розслаблена, а пальці мають плавно ковзати вздовж поверхні шкіри. Деякі маски наносяться пензликом або шпателем.

Зранку косметику ліпше наносити перед виходом на вулицю за пів годину, а взимку навіть за годину. Варто зазначити, що увечері крем потрібно наносити завчасно перед сном, адже в іншому випадку він просто не засвоюється шкірою. Коли Ви спите, м’язи розслаблюються, мікроциркуляція сповільнюється, й на ранок крем, замість користі призведе до набряків.

Види косметики та поради щодо використання від косметологів у м Рівне

Крем для обличчя. Наносять крем, як правило, вранці та ввечері. Проте тим, хто має жирну шкіру, часто можна обходитися без вечірньої порції крему до 30 років. Можна також не наносити крем щовечора, а користуватися ним лише кілька разів на тиждень. Однак, якщо у Вас зріла, проте здорова шкіра, корисно періодично давати їй змогу працювати самостійно — хоча б 1-2 рази на тиждень ввечері не наносьте крем.

Крем для контуру очей і губ рекомендується використовувати двічі на день — вранці й увечері. Проте молоді дівчата до 30-ти років можуть застосовувати цей засіб лише вранці, а ввечері можна дати шкірі відпочинок.

Пілінги для обличчя, зазвичай, варто використовувати раз на тиждень. Проте людям, в яких жирна шкіра, пілінг можна робити двічі на тиждень. А ось власникам сухої шкіри та чутливої, пілінг можна використовувати раз на 10-14 днів.

Маски для обличчя — застосовуються 1-2 рази на тиждень. Робити 6-7 разів на тиждень маски, думаючи, що таким чином Ви швидко омолодите шкіру — груба помилка. Виключенням є лиш той випадок, якщо Ваша шкіра суха та, наприклад, в умовах жаркого клімату (відпустка на морі) Ви практично щодня змушені робити маски для зволоження.

Це загальні правила, які слід знати та дотримуватися для правильного догляду за шкірою обличчя та шиї. Та якщо Ви помітили, що на Вашій шкірі з’явилися висипання або турбує акне, чорні вугрі і загалом хочете, щоб Ваша шкіра була більш доглянута, варто скористатися професійною ультразвуковою чисткою, пілінгом та консультацією в косметолога в медичній клініці Alpha Cell.

Опубліковано: 15.04.2021
Схожі послуги
0 / 0
Це вам може бути цікаво