Рівне Київ

Як часто використовувати косметику?

Розділ: Косметологія

Вибір косметики та правильне її нанесення безумовно впливає на наш стан шкіри та швидкість її старіння. Тому, щоб довше залишатися молодим, а шкіра мала вигляд бархатної та доглянутої, слід знати про масажні лінії та особливості використання щоденної косметики.

Косметика для щоденного догляду наносяться згідно з масажними лініями — уявних від найменшого розтягнення шкіри.

Запам’ятати їх не важко, майже всі лінії розміщені від центру обличчя до периферії.

Ділянка під очима — маленький виняток, — крем наноситься від зовнішнього кута — до внутрішнього. На бічній поверхні шиї косметичні засоби наносяться згори донизу, а на передній поверхні шиї — знизу вгору.

 

Перед нанесенням косметики необхідно ретельно вимити руки. Більшість засобів можна наносити подушечками пальців, не розтягуючи шкіру й не натискаючи на неї. Кисть має бути розслаблена, а пальці мають плавно ковзати вздовж поверхні шкіри. Деякі маски наносяться пензликом або шпателем.

Зранку косметику ліпше наносити перед виходом на вулицю за пів годину, а взимку навіть за годину.

Варто відзначити, що увечері крем варто наносити завчасно перед сном, адже в іншому випадку він просто не засвоюється шкірою. Коли Ви спите, м’язи розслаблюються, мікроциркуляція сповільнюється, й на ранок крем, замість користі призведе до набряків.

Крем для обличчя. Наносять крем, як правило, вранці та ввечері. Проте тим, хто має жирну шкіру, часто можна обходитися без вечірньої порції креми до 30 років. Вони можуть також не наносити крем щовечора, а користуватися ним лише кілька разів на тиждень. Однак, якщо у Вас зріла, проте здорова шкіра, корисно періодично давати їй змогу працювати самостійно — хоча б 1-2 рази на тиждень ввечері не наносьте крем.

Крем для контуру очей і губів рекомендується використовувати двічі на день — вранці й увечері. Проте молоді дівчата до 30-ти років можуть застосовувати цей засіб лише вранці, а ввечері можна дати шкірі відпочинок.

Пілінги для обличчя, зазвичай, варто використовувати раз на тиждень. Проте, у людей, в котрих жирна шкіра, пілінг можна робити двічі на тиждень. А ось, власникам сухої шкіри та чутливої, пілінг можна використовувати раз на 10-14 днів.

Маски для обличчя — застосовуються 1-2 рази на тиждень. Робити 6-7 разів на тиждень маски, думаючи, що таким чином Ви швидко омолодите шкіру — груба помилка. Виключенням є лиш той випадок, якщо Ваша шкіра суха та, наприклад, в умовах жаркого клімату (відпустка на морі) Ви практично щодня змушені робити маски для зволоження.

Це загальні правила, які слід знати та дотримуватися для правильного догляду за шкірою обличчя та шиї. Та, якщо Ви помітили, що на Вашій шкірі з’явилися висипи або турбує акне, чорні вугрі і загалом хочете, щоб Ваша шкіра була більш доглянута, варто скористатися професійною ультразвуковою чисткою, пілінгом та консультацією в косметолога в медичній клініці Alpha Cell.

Опубліковано: 15.04.2021