Рівне Київ
Ботулінотерапія вилиць
Розділ: Косметологія
Ботулінотерапія вилиць у м Рівне

Ботулінотерапія вилиць у м Рівне

Усі хочуть мати плавні лінії обличчя, але не всім це дано від природи. Надмірно розвинені жувальні м’язи роблять вилиці грубими, а їх форму квадратною. Якщо така вада сильно ускладнює життя, лягати під ніж необов’язково. Як альтернативу оперативному втручанню косметологи пропонують ввести ботокс у жувальні м’язи.

Вартість вказана за одну одиницю препарату.

Вартість:
110 грн
Тривалість:

Особливості уколів ботоксу у вилиці 

Ін’єкції ботоксу у жувальні м’язи застосовуються для лікування їх гіпертрофії. Зростання м’язової маси провокує мимовільні рухи щелеп, що викликає розхитування зубів, появу мігрені і навіть негативно позначається на слуху. Ін’єкції ботоксу в лінії вилиць допомагають скорегувати гарний овал обличчя, усунути супутні дефекти.

Протокол проведення ботоксу в м Рівне

Згідно з протоколом, процедура поділяється на три етапи:

Підготовка. Косметолог визначає місця для ін’єкцій, робить розмітку маркером. Перед введенням препарату шкіру знезаражують та наносять анестезію.

Процедура. Лікар послідовно вводить препарат у щоки заздалегідь по розмічених лініях, злегка натискає на ділянки уколів для рівномірного розподілу складу.

Догляд після. Шкіра додатково обробляється антисептичним розчином, потім наноситься крем, що охолоджує. Лікар ще якийсь час спостерігає за реакцією пацієнта.

Переваги ботоксу вилиць у Alpha Cell

Уколи ботокса в ділянку щік не блокують природні мімічні рухи, відбувається розслаблення лише жувальних м’язів. Зона підборіддя поступово зменшується, протягом 3–4 днів. Остаточний результат можна оцінити за тиждень. Відновлювальний період триває 4-5 днів, від дій пацієнта тим часом залежить ефективність процедури. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря. Головний плюс ботулінотерапії – «замороження» м’язів щелепи відбувається практично миттєво, потрібен лише один сеанс ін’єкцій. Після сеансу не залишається шрамів, рубців та синців. Адже ботокс у вилиці вводять атестовані косметологи клініки Alpha Cell.

Поширені запитання
Навіщо колять ботокс у вилиці?

Ін’єкції ботоксу у жувальні м’язи застосовуються для лікування їх гіпертрофії. Збільшення тканин призводить до спотворення зовнішності: підборіддя стає масивнішим, лінія вилиць яскраво виражена, обличчя виглядає грубим і навіть загрозливим.

Кому не можна колоти ботокс?

Ботокс не застосовують при вагітності та годуванні груддю, а також під час будь-якого гострого процесу в організмі (застуда, інфекція, отруєння, висипання, загострення хронічних захворювань).

Як виводиться ботокс з організму?

Препарат повністю розщеплюється у тканинах та виводиться з організму природним шляхом. Ті дози ботулотоксину, що використовуються в косметології Рівного, не несуть ніякої шкоди організму.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0