Рівне Київ
Ботулінотерапія носогубних складок
Розділ: Косметологія

Ботулінотерапія носогубних складок у м Рівне

Ботокс – це комерційна назва одного з найбільш поширених препаратів для корекції зморшок, що містить ботулотоксин типу А. Корекція носогубних складок за допомогою препаратів з ботулотоксином А дає можливість значно зменшити вираженість шкірних заломлень, що йдуть від крил носа до куточків губ.

Вартість вказана за одну одиницю препарату.

Вартість:
110 грн
Тривалість:

Показання до ботулінотерапії носогубних складок

Зробити ін’єкцію ботоксу в носогубні складки можна за бажанням пацієнта, якщо немає протипоказів. Носогубні складки з віком стають глибшими, що робить образ похмурим, візуально додає людині кілька років. Основні покази до процедури – бажання зменшити вираженість заломлень шкіри, надати обличчю свіжого та молодого вигляду.

Складки шкіри, що йдуть від крил носа до куточків рота, заглиблюються під впливом структурних змін в шкірі, які відбуваються з віком. Зменшується об’єм підшкірно-жирової клітковини, знижується вироблення власного колагену та еластину, під дією гравітаційного птозу тканини обличчя “сповзають” донизу. Також на вираженість і глибину складок  вказують вплив спадкових факторів і образ життя пацієнта. Спровокувати заглиблені заломлення можна  навіть частим перебуванням на сонці без сонцезахисного крему та активної міміки.
Проте клініка косметології у Рівному пропонує ботулінотерапію, що ефективно бореться з носогубними складками.

Протипокази до ботулінотерапії

В даний час ботулінотерапія є повністю безпечною для здоров’я людини. Однак не варто ігнорувати нейротоксичність самого засобу, що робить процедуру неприпустимою за наявності певних патологічних станів.

Таким чином, ін’єкції ботокса в носогубні складки мають такі протипоказання:

 • хронічні хвороби на стадії загострення;
 • високий ступінь короткозорості;
 • міастенія;
 • вікова атонія;
 • злоякісні новоутворення;
 • порушення згортання крові;
 • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
 • гостра форма герпесу;
 • ушкодження цілісності шкірного покриву;
 • вагітність та період вигодовування.

Як підготуватися до ботулінотерапії носогубних складок у м Рівне?

Щоб процедура ботулінотерапії пройшла максимально успішно та з мінімальними наслідками, до неї потрібно правильно підготуватися. Насамперед пацієнт повинен попередньо відвідати консультацію косметолога, де лікар проведе ретельний огляд шкірних покривів, визначить тип шкіри, об’єм роботи, а також розповість, як виконується маніпуляція та які рекомендації потрібно дотримуватися після.

За тиждень до передбачуваної дати введення ботоксу в носогубні складки необхідно відмовитися від прийому медикаментозних засобів, які можуть вплинути на якість згортання крові. За можливості не слід піддавати організм важким фізичним навантаженням, а також не дозволяється відвідувати солярій та довго перебувати під прямим сонячним промінням.

Поширені запитання
Скільки тримається ботокс у носогубних складках?

Ботокс в носогубних складках – процедура проста і доступна за ціною у м Рівне. Візуальний ефект триває до 8 місяців.

Чи можна за допомогою ботоксу забрати носогубні складки?

Ін’єкції БОТУЛОТОКСИНІВ у перенозальну зону допомагають швидко та ефективно зменшити носогубну складку (поглиблення біля носа).

Що не можна робити після ін'єкції у носогубні складки?

Якийсь час після корекції носогубних складок препаратами гіалуронової кислоти доведеться уникати впливу відкритих сонячних променів на шкіру, не робити масаж обличчя, не ходити в лазню, сауну та солярій, обмежувати себе в заняттях спортом.

Скільки триває ефект від ботоксу у м Рівне?

Зазвичай ефект зберігається протягом 4-6 місяців після ін’єкції, після чого можна повторити ін’єкцію. Повторні ін’єкції робляться, коли рух м’язів відновлюється у повному обсязі.

Яка вартість корекції носогубних складок філерами?

Ціна залежатиме від препарату, яким будуть проводити контурну пластику та від кількості інєкцій, що забезпечать пацієнту бажаний ефект.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0