Рівне Київ
Ботулінотерапія чола
Розділ: Косметологія
Ботулінотерапія чола у м Рівне

Ботулінотерапія чола у м Рівне

Кожен мріє завжди залишатися молодим і сучасна косметологія допомагає здійснювати бажання. Одна із найактивніших проблем – зморшки на лобі, які можуть виникнути навіть у молодому віці. Причиною найчастіше стають емоційність та стрес.

Вартість вказана за одну одиницю препарату.

Вартість:
110 грн
Тривалість:

Особливості ін’єкцій ботоксу в чоло у м Рівне 

Ботокс чола не дозволяє з’являтися новим мімічним зморшкам та усуває ті, що вже наявні. Точкові уколи ботокса в лоб блокують передачу нервових імпульсів до м’язів, відповідальних за міміку. Результат – інертність м’язових волокон та їхнє повне розслаблення, розгладження вже існуючих складок.

Результати ботоксу чола у м Рівне

Процедура введення ботоксу проти зморшок на лобі

Косметолог оцінює обсяг передбачуваного впливу та мімічну активність людини. Тому визначається об’єм препарату та майбутні точки проколювання. Їхня кількість і розташування залежить від типу зморшок, які можуть бути вертикальними в міжбрівній зоні або горизонтальними безпосередньо на лобі.

Перед ін’єкцією лікар обробляє шкіру антисептиками, у разі потреби наносить засіб для місцевого знеболювання. Для більш чіткого вияву зморшок фахівець може попросити пацієнта нахмуритися.

Тільки після цього починається акуратне введення ботоксу за допомогою тонкої голки. Введення ботулінотоксину у клініці Alpha Cell дозволяє розгладити зморшки вже після першого сеансу. Ботулінотерапія не викликає атрофії м’язів і не перешкоджає кровопостачанню. Речовина діє у тій ділянці, в яку була уведена.

Які протипокази до ботоксу чола?

Серед протипоказів до ботулінотерапії чола наші косметологи виділяють:

 • місцеві запалення шкіри;
 • алергічні реакції на компоненти препарату;
 • вагітність й період лактації;
 • недавній прийом антибіотиків;
 • міастенія;
 • відновлювальний період після операцій;
 • менструація;
 • онкологічні захворювання;
 • вік до 16 років.

Якщо виникають запитання, Ви можете впевнено отримати відповіді на них, відвідавши консультацію косметолога. Записатися можна, залишивши заявку на сайті, або ж, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Поширені запитання
Скільки тримається ефект ботулінотерапії?

Зазвичай ефект зберігається протягом 6-8 місяців після ін’єкції, після чого можна повторити ін’єкцію. Повторні ін’єкції робляться, коли рух м’язів відновлюється у розмірі.

Скільки діє ботокс чола?

Ефект однієї процедури тримається в середньому від 6 до 8 місяців. Після кількох років застосування ботоксу кількість процедур на рік можна скоротити. Ефект накопичується та наростає з кожною наступною процедурою.

Як відбувається ботокс чола у м Рівне?

Сама процедура триває близько двадцяти хвилин. На ділянки, що обробляються, наноситься знеболювальний засіб, лікар ставить маленькі точки, “намічаючи” місця уколів, і вводить інсуліновим шприцом препарат під шкіру. Кількість препарату та уколів розраховується індивідуально.

Кому не можна колоти ботокс у лоб?

Ін’єкції ботоксу не колять пацієнтам, які нещодавно проходили лікування антибіотиками. Не роблять ін’єкції і пацієнтам із проблемами згортання крові (а також протягом місяця після прийому антикоагулянтів).

Як часто треба робити ботокс лоба?

Це індивідуально, але є загальні рекомендації. За інструкцією можна робити не частіше ніж один раз на 3 місяці. Більшість лікарів рекомендують прводити ботулінотерапію лоба раз на півроку.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0