Рівне Київ
Ботулінотерапія навколо губ
Розділ: Косметологія
Ботулінотерапія навколо губ у м Рівне

Ботулінотерапія навколо губ у м Рівне

Після досягнення певного віку під губами і над ними починають з’являтися зморшки. Круговий м’яз рота часто скорочується (під час розмови, активної міміки, куріння). При скороченні м’язів з’являються зморшки, які в молодості розгладжуються самостійно завдяки постійному оновленню шкіри. У зрілому віці позбутися зморшок навколо рота допоможе ботулінотерапія.

Вартість:
110 грн
Тривалість:

Корекція зморшок над і під губами 

Щоб зберегти привабливість та розгладити зморшки, використовуються безпечні та безболісні ін’єкції ботулотоксину. З їх допомогою косметологи допомагають позбутися гіперактивності кругового м’яза рота, що призводить до передчасної появи ознак старіння.

Визначити кількість препарату та сеансів зможе лише лікар-косметолог на консультації. Завдяки ін’єкційній корекції зморшок вже за два тижні ви помітите результат: зникне втома на обличчі та повернеться молодість.

Виконання ін’єкцій ботоксу навколо губ у м Рівне

Процедура вимагає певної підготовки. Приблизно за добу до процедури слід виключити вживання алкогольних напоїв, прийом антибіотиків, ліків, які заважають згортанню крові. Щоб пацієнтка почувалася комфортно під час процедури, лікар може нанести місцеве знеболювальне на зону обробки. Після цього він зазначає місця майбутніх уколів. Ботокс під та над губою вводиться за допомогою тонкої голки.

Наприкінці сеансу лікар прикладає лід до місць уколів, м’яко масажує їх для рівномірного розподілу ботулотоксину, спостерігає за станом пацієнта ще 20 хвилин. Відразу після процедури можна повертатися до звичного способу життя!

Кому підходить ботокс навколо губ?

Ін’єкції ботоксу навколо губ підходять для розгладження кисетних, вертикальних зморшок, які видають вік людини. Вони будуть корисними при опущенні куточків рота. 

Процедури виконують атестовані косметологи клініки Alpha Cell.

Поширені запитання
Скільки одиниць ботоксу потрібно, щоб позбутися зморшок над і під губами?

Щоб розгладити зморшки над і під губами, потрібно від 3 до 6 одиниць ботулотоксину. Спершу вводиться доза, яку визначає лікар-косметолог на первинній консультації. Потім проводиться повторний огляд пацієнта, у якому лікар визначає доцільність повторних ін’єкцій.

Як підготуватись до ін'єкції ботоксу?

Ботулінотерапія не потребує жодних особливих заходів підготовки. Головна умова – відсутність протипоказів та попередня консультація з лікарем.

Скільки часу займає ботокс навколо губ у м Рівне?

Один сеанс уколів ботоксу може тривати від 15 хвилин до години. Тривалість залежить від особливостей організму пацієнта.

Як довго тримається ефект від ботоксу навколо губ?

Терапевтичний ефект триває від 6 до 12 місяців. Потім процедуру можна повторити.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0