Рівне Київ
Ботулінотерапія міжбрів’я
Розділ: Косметологія
Ботулінотерапія міжбрів’я у м Рівне

Ботулінотерапія міжбрів'я у м Рівне

За допомогою ін’єкційних препаратів із ботулінічним токсином можна зменшити глибокі складки шкіри та виправити асиметрію обличчя. Такі препарати є популярним засобом досягнення бажаного результату. Ботулінотерапія активно використовується у косметології Рівного та належить до однієї із найдієвіших методів боротьби з мімічними зморшками.

Вартість вказана за одну одиницю препарату.

Вартість:
110 грн
Тривалість:

Препарати з ботоксом використовуються для розгладження поздовжніх складок на чолі та дрібних зморшок, що утворюються внаслідок міміки.

Ефект від ботоксу проявляється у значному візуальному омолодженні обличчя. Пацієнти зазначають, що шкіра стає гладкою та пружною, в неї з’являється природний блиск.

Як діє ботулотоксин? 

Токсин ботулізму знайшов застосування в медичній практиці ще у другій половині ХХ століття, а на початку ХХІ  став успішно застосовуватись у сфері косметології. Його особливості, такі як оборотність, довгостроковий (6-8 місяців) ефект, відсутність побічної дії, зробили цей засіб лідером застосування з метою омолодження.

Речовина вводиться у м’язи і впливає на зони, що відповідають за сприйнятливість м’язової тканини до електричного імпульсу. Тобто токсин ботулізму дозволяє мязам не реагувати на сигнали мозку, бути в розслабленому стані. При цьому речовина не впливає на структуру тканин, отже, не має побічних ефектів.

Розслаблений м’яз не бере участі в мімічні роботі. Це означає, що при тому, коли пацієнт сердиться, зосереджений, задоволений, здивований, його шкіра в ділянці між бровами не зазнає навантажень і не підтримує утворення мімічних зморшок. 

Проведення процедури в клініці Alpha Cell 

Перед процедурою в обов’язковому порядку проводиться консультація косметолога та повноцінний огляд. На прийомі лікар може просити пацієнта проявляти різного типу емоції, щоб побачити рухливість шкіри та наявність зморшок. Після чого лікар робить розмітку маркером, що слугує місцем майбутніх ін’єкцій.

Ін’єкції ботоксу в ділянку міжбрівя є майже безболісними, що дозволяє обійтися без анестезії. Якщо пацієнт чутливий, то використовуються місцеві засоби, що сприяють знеболенню потрібної ділянки.

Процедура триває недовго, зазвичай 15-30 хвилин. Після проведення пацієнт повертається до буденного життя.

Переваги ботулінотерапії міжбрів’я в клініці Alpha Cell 

Косметологічна клініка Alpha Cell має широкий спектр медичних послуг, ціни на які є доступними. До основних переваг процедур ботоксу в клініці відносяться:

 • безболісність та швидкість процедури;
 • ін’єкції проводять лікарі з вищою медичною освітою;
 • процедура не вимагає періоду реабілітації;
 • довготривалий ефект від ін’єкцій ботоксу;
 • широка сфера застосування з малою кількістю протипоказань;
 • низький ризик ускладнень;
 • відсутність “звикання”;
 • докорекція зморшок відбувається безкоштовно;
 • може використовуватися не тільки в комбінованих методах корекції вікових змін, а й як самостійнf високоефективна процедура.

Які протипокази до проведення ботулінотерапії міжбрів’я? 

До основних протипоказів проведення ін’єкцій ботоксу належать:

 • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
 • запальні процеси в ділянках, де проводитиметься ін’єкція;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період грудного вигодовування;
 • порушення згортання крові;
 • прийом антикоагулянтів і антибіотиків;
 • вік до 18 років.
Поширені запитання
Скільки в Рівному коштує ботулінотерапія міжбрів'я?

Вартість ботулінотерапії мібрівки залежатиме від кількості використаного препарату. У середньому на цю ділянку необхідно 5-10 одиниць. Вартість однієї одиниці в клініці косметології в м Рівне становить 110 грн.

Чим небезпечний ботокс міжбрів'я?

При введенні препарату Ботокс у міжбров’я дуже важливо враховувати ступінь дифузії токсину ботулінічного в сусідні тканини. Занадто активна міграція може призвести до блокування м’яза, який піднімає брови або морщить лоба.

Що не можна робити після ботоксу у міжбрів'я?

Після процедури забороняється приймати алкоголь у той же день та обмежити його споживання протягом 2-х наступних тижнів. Не рекомендується приймати антибіотики протягом того самого терміну. Виключити прийом вітамінів групи В (протягом 2 тижнів).

Коли настає ефект від ботоксу міжбрівки?

Дію ботоксу ви пацієнти відзначають на 2-3 день, повністю «схоплюється» зона через 2 тижні. Ефект триватиме від 4 місяців до 6-ти.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0