Рівне Київ
Біоревіталізація шкіри
Розділи: Дерматологія, Косметологія
Біоревіталізація шкіри у м Рівне

Біоревіталізація шкіри у м Рівне

Біоревіталізація – ефективна, дієва та безпечна процедура, яка спрямована на покращення стану шкіри людини та її омолодження. Вона дозволяє зберегти молодість та природну красу, при цьому не використовуючи хірургічні методи. Крім того, біоревіталізація використовується як комплекс заходів для боротьби з віковими змінами. Вона дозволяє швидше відновлюватися після агресивних косметологічних процедур: наприклад, лазерного шліфування чи кислотних пілінгів.

Вартість:
1500 грн
Тривалість:
від 30 хв

Особливості біоревіталізації у м Рівне 

Процедура є процесом введення в дерму гіалуронової кислоти низької концентрації. Препарат, потрапляючи в шкіру, запускає механізм природного клітинного оновлення: шкіра стає більш пружною та зволоженою, розгладжуються та стають менш помітними дрібні зморшки, стає рівнішим тон і рельєф, вирівнюється колір обличчя.

Ін’єкції проводяться точково, препарат під час ревіталізації вводиться до зон з найбільш помітними ознаками старіння. У косметології Рівного застосовується синтезована гіалуронова кислота, дуже ретельно очищена. 

На яких ділянках виконується біоревіталізація у Alpha Cell?

До ділянок, на яких виконується послуга клініки Alpha Cell відносяться:

  • Обличчя. Зволожена, рівна, сяюча шкіра – неодмінний атрибут поняття краси. При перших ознаках вікових змін, пов’язаних із зменшенням кількості гіалуронової кислоти та втратою еластичності, шкіра стає тонкою та сухою, формуються зморшки та заломи, «пливе» овал. Впоратися з причиною цих змін дозволяє ревіталізація шкіри обличчя.  
  • Шкіра навколо очей. Саме в цій ділянці вікові зміни стають помітними насамперед. Шкіра навколо очей практично позбавлена ​​жирового прошарку, вона сухіша, ніж обличчя, відповідно, швидше починає втрачати пружність і еластичність. Щоб позбутися темних кіл під очима, зволожити дерму, повернути їй тонус і красу, використовується біоревіталізація. 
  • Тіло. Наприклад, руки, шия та зона декольте. Про них нерідко забувають, але ж не тільки обличчя видає вік: пігментні плями та суха, покрита зморшками шкіра на руках, втрата тонусу в зоні декольте, заломи та «кільця Венери» на шиї можуть зробити жінку старшою візуально. Насичення гіалуроновою кислотою дозволяє повернути шкірі пружність і зволоженість.  

Особливості проведення процедури на різних ділянках тіла

Залежно від того, яка зона вибирається для біоревіталізації, фахівець підбирає сам препарат, його кількість та схему введення складу на основі гіалуронової кислоти у дерму. При цьому варіюється глибина та кількість проколів, але завжди враховуються анатомічні особливості – тканини при ін’єкціях не ушкоджуються. 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0