Рівне Київ
Контурна пластика кутів нижньої щелепи
Розділ: Косметологія
Контурна пластика кутів нижньої щелепи у м Рівне

Контурна пластика кутів нижньої щелепи у м Рівне

Корекція кутів нижньої щелепи або “Профіль Джолі” – це техніка контурної пластики, що застосовується для моделювання чітких кутів нижньої щелепи. В основі процедури лежить введення необхідного філера з кожного боку нижньої щелепи через невеликі проколювання. 

Вартість:
від 5500 грн
Тривалість:
від 30 хв

“Профіль Джолі” проводиться в якості окремої процедури та нерідко поєднується з комплексом других технік контурної пластики, направлених на гармонізацію лиця і створення так званого трикутника молодості:

Для корекції використовуються препарати, насичені гіалуроновою кислотою. Такий склад філера є гіпоалергенним, рівномірно розподіляється в тканинах, заповнюючи необхідний об’єм та позитивно впливаючи на стан шкіри в загальному.

Показання до пластики кутів нижньої щелепи 

Головною та найчастішою причиною звернення пацієнтів до косметолога є естетичне бажання наблизитися до ідеальних пропорцій обличчя. Чіткість кутів нижньої щелепи може бути втрачена в результаті вікових змін (кістки черепа стоншуються, шкіра опускається) чи взагалі не властива пацієнту в силу генетичних причин. До інших показань відносять:

 • обвислий овал обличчя;
 • виражена асиметрія;
 • зміни, викликані різким схудненням;
 • дрібні та глибокі зморшки;
 • втрата/нестача об’єму в ділянці вилиць.

Реабілітація після пластики кутів нижньої щелепи у м Рівне

Для процедури контурної пластики філерами відсутній як такий період реабілітації. Результат помітний практично відразу після закінчення процедури. Завдяки використанню тонких голок процедура вважається атравматичною – сліди корекції не залишають вираженості. Однак косметологи все ж радять дотримуватися певних рекомендацій. Перші години після процедури необхідно обмежити дотик руками із зоною введення філерів.  Протягом 2-ох тижнів під забороною травмуючі косметологічні процедури, також варто забезпечити захист ділянки корекції від прямого впливу сонячного проміння. 

Протипокази до контурної пластики кутів нижньої щелепи 

 •  вагітність та лактація;
 • онкологія;
 • алергія на компоненти філера;
 • запальні процеси в стадії загострення;
 • загострення хронічних захворювань.

Також процедуру не можна використовувати при наявності значних жирових відкладень в щоках оскільки виділення кутів нижньої щелепи може надати обличчю більш масивного та грубого вигляду.

Поширені запитання
На скільки вистачає ефекту контурної пластики кутів нижньої щелепи?

Все індивідуально, зазвичай ефект тримається близько року від контурної пластики кутів нижньої щелепи.

Яка вартість контурної пластики кутів нижньої щелепи у Рівному?

Вартість контурної пластики встановлює косметолог після консультації, адже ціна залежить від препарату, яким проводитиметься процедура. Середня вартість процедури коливатиметься від 5000 грн.

Які філери для кутів нижньої щелепи?

Для корекції кутів нижньої щелепи застосовуються щільніші філери, насичені гіалуроновою кислотою. З її допомогою можна зменшити ризик розвитку алергії. Після введення препарату відбувається насичення тканин обличчя вологою, запускається вироблення колагену та еластину.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0