Рівне Київ
Контурна пластика вилиць
Розділ: Косметологія
Контурна пластика вилиць у м Рівне

Контурна пластика вилиць у м Рівне

Ми пропонуємо процедуру корекції вилиць за допомогою контурної пластики. Наші лікарі працюють тільки з тими препаратами, які пройшли відповідні випробування та схвалені для використання.

Вартість:
від 5000 грн
Тривалість:
від 30 хв

Контурна пластика різних частин тіла є затребуваною процедурою. Вона застосовується для корекції анатомічних особливостей тіла, зокрема асиметрії, боротьби з ознаками старіння, усунення косметичних наслідків хвороби/операції. До послуги контурної пластики вилиць вдаються жінки різного віку. Ця процедура не тільки допомагає боротися зі зморшками та обвислою шкірою, але й зробить вилиці більш вираженими, надавши обличчю своєрідної чарівності.

Основні переваги контурної пластики вилиць в Alpha Cell

Контурна пластика вилиць є відмінним безпечним способом, що дозволяє змінити риси обличчя, прибрати зморшки та стати красивішими. Таке втручання, помітно омолоджуючи шкірні покриви, має такі переваги:

 • відсутність вікових обмежень.
 • відсутність будь-яких слідів. Після подібної процедури немає шрамів, а сліди від проколів голкою зникнуть за кілька годин після втручання;
 • помітний результат після першого сеансу;
 • короткий період адаптації та реабілітації. Фахівці радять уникати в цей час відвідування сауни, солярію та басейну;
 • відсутність алергічних реакцій. Філери повністю виводяться з організму. 

Тривалість ефекту корекції вилиць філерами

Філери нового покоління згодом виводяться з організму, і, здавалося б, це може здатися мінусом. Насправді це безперечний плюс, оскільки розсмоктування препарату – наслідок його натурального складу. У середньому результат після введення філерів у вилиці зберігається від 10 до 16 місяців. Тривалість ефекту залежить від використовуваного препарату, особливостей обміну речовин та способу життя.

Коли процедура може бути корисною?

Моделювання вилиць філерами рекомендується в таких випадках:

 • нечіткий контур обличчя, зумовлений віковим зниженням тонусу шкіри
 • слабо виражені вилиці
 • опущення м’яких тканин обличчя
 • асиметричність вилиць
 • посттравматичні дефекти
 • запалі щоки
 • особисте бажання жінки зробити своє обличчя досконалішим.

Протипокази до проведення контурної пластики у м Рівне

Контурна пластика вилиць не проводиться при алергічних реакціях на компоненти препарату, при порушеннях згортання крові, у період вагітності та лактації, при онкологічних захворюваннях, а також при гострих стадіях хронічних захворювань. Остаточне рішення про проведення контурної пластики вилиць у м Рівне приймається після особистої консультації косметолога.

Поширені запитання
Що не можна робити після контурної пластики вилиць?

Скраби, пілінги та агресивні засоби для чистки, використання декоративної та доглядової косметики, апаратні косметологічні процедури, сонячні ванни, солярій, бані та сауни.

Коли видно результат після філера у вилиці?

Введення філерів у вилиці дає візуальний результат вже наступного дня (остаточний результат через 2 тижні) і не потребує тривалого відновлення.

Як довго болять вилиці після філерів?

Якщо болить і тягне обличчя після контурної пластики, можна говорити про індивідуальну реакцію введення філера. Цей симптом зазвичай пов’язаний з набряком на 1-2 добу після процедури та згодом проходить самостійно. Зняти больовий синдром допоможуть звичайні знеболювальні засоби.

Як відбувається контурна пластика вилиць у Рівному?

Збільшення вилиць виконується за допомогою ін’єкцій філерів – препаратів на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти, гідроксиапатиту кальцію, полі-L-молочної кислоти. Філери вводяться в жирові подушечки на вилицях за допомогою атравматичної канюлі, заповнюють їхній простір і створюють додатковий об’єм.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0