Рівне Київ
Маска за типом шкіри
Розділи: Дерматологія, Косметологія
Маска за типом шкіри у м Рівне

Маска за типом шкіри у м Рівне

Шкіра постійно піддається агресивному впливу зовнішніх факторів. Вихлопні гази, кондиційоване повітря, стрес та втома – серйозні випробування для шкіри. В результаті вона виглядає втомленою, погіршується колір обличчя, з’являється відчуття втягнутості. Однак існує чудовий спосіб перетворення шкіри – потрібно просто вибрати маску для обличчя! І послуги косметології у Рівному дозволяють це зробити.

Вартість:
від 200 грн
Тривалість:

Навіщо потрібна маска? 

Іноді шкіра потребує більш  інтенсивного догляду, ніж той, який можуть подарувати звичайні креми та сироватки. Маска для обличчя – незамінний засіб для експрес-розгладження, очищення та зволоження шкіри! Маски, що застосовуються 1-2 рази на тиждень, допомагають позбавити шкіру від забруднень, максимально заповнити запаси вологи, зменшити ознаки старіння та втоми. Кожна маска має відповідати певним потребам шкіри. Яка ж підходить саме Вам? Щоб правильно підібрати маску для обличчя, спочатку необхідно визначити тип шкіри (нормальна, чутлива, суха, жирна, змішана).

Які бувають маски для обличчя у м Рівне?

За дією виділяють такі типи масок:

 • очищувальні; 
 • зволожувальні;
 • живильні; 
 • антивікові;
 • лікувальні; 
 • заспокійливі; 
 • відбілюючі.

Перед тим як вибрати маску для обличчя, потрібно визначити, який тип шкіри. Тому варто прийти на консультацію лікаря дерматолога/косметолога, який після огляду зможе визначити яка саме маска підходить Вам.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0