Рівне Київ

Ультразвукова чистка обличчя: усі тонкощі косметичної процедури

Розділ: Косметологія

Шкіра людини кожен день забруднюється, у зв’язку з роботою потових та сальних залоз, а також під впливом навколишнього середовища. Як же зберегти шкіру обличчя чистою та доглянутою?Звичайне вмивання та застосування зволожуючого крему недостатньо. Чорні точки, тьмяний колір обличчя та інші не надто приємні дефекти досить знайомі багатьом, правда ж?

Та є чудове розв’язання цієї проблеми — ультразвукова чистка обличчя.

Що таке ультразвукова чистка обличчя?

Ультразвукова чистка — це медична косметологічна процедура, яка сприяє глибокому очищенню шкіри, є ефективною для усунення забруднень з верхнього шару епідермісу, видаляє мертві клітини, очищає пори та загалом сприяє омолодженню шкіри обличчя.

Ультразвукова чистка обличчя проходить в такі етапи:

 • очищення. Шкіру обличчя людини очищують спеціальним молочком або пінкою.
 • розпарювання. За допомогою спеціальної маски косметолог розпарює верхній шар епідермісу шкіри пацієнта. Це сприяє розширенню пор, і відповідно від такої процедури буде більше користі.
 • шліфування. За допомогою спеціального приладу, скрабера з насадкою, створюються спеціальні ультразвукові хвилі, які дозволяють поживним речовинам проникнути в шкіру. Крім того, вібрація діє як масаж, і відповідно це сприяє виникненню колагену.
 • закріплення. Для довготривалого ефекту професійний косметолог наносить спеціальну маску для обличчя, яка має заспокійливий характер, антибактеріальний, а також сприяє звуженню пор.

І що дуже важливо, ультразвукова чистка обличчя цілком безпечна і вважається однією з найделікатніших процедур. Шкіра не піддається травматизму і отримує омолоджуючий ефект.

 

В яких випадках варто робити ультразвукову чистку обличчя?

Ультразвукова чистка обличчя буде ефективною для людей, в яких:

 • підвищена активність сальних та потових залоз;
 • розширені пори;
 • шкіра має набряклий вигляд;
 • тьмяний колір обличчя;
 • надмірна пігментація;
 • наявність чорних цяток, вугрів, комедонів;
 • підвищена лущенність шкіри.

Професійна ультразвукова чистка обличчя підвищує тонус епідермісу, шкіра виглядає підтягнутою та доглянутою. Така косметична процедура буде актуальна при потребі для підлітків, і жінок, що недавно родили.

Коли не варто робити ультразвукову чистку обличчя?

Є певні протипоказання для здійснення цієї косметичної процедури, зокрема:

 • ураження шкіри та слизовим герпесом;
 • екзема;
 • загострення гнійничкових захворювання шкіри обличчя;
 • вагітність;
 • онкологічні захворювання;
 • часті гіпертонічні кризи;
 • епілепсія;
 • психологічні патології.

Ультразвукова чистка обличчя у Рівному, чому саме Alpha Cell?

Всі, хто бажає відчути на собі ефект від ультразвукової чистки, напевне, роздумує, як краще, піти до знайомої/подруги, яка вчиться самостійно на дому виконувати процедури, чи ліпше звернутися до медичної клініки. Думаємо, відповідь очевидна. Навіщо ризикувати власним здоров’ям, тим більше виглядом свого обличчя, якщо можна звернутися до професійного косметолога і бути спокійним.

Переваги ультразвукової чистки обличчя в м Рівне

Висококваліфіковані спеціалісти. У нас працюють косметологи, що мають великий практичний досвід роботи, та постійно проводять різноманітні професійні тренінги та семінари для ще більш досконалого виконання роботи. Ми обрали спеціалістів, котрі обожнюють свою роботу. А коли робота подобається, Ви самі знаєте, як чудово вона виконується. Тому так приємно, коли після процедури, клієнт посміхається і радіє результату.

Широкий спектр послуг. Як відомо, наша медична клініка у Рівному надає й інші послуги, такі як корекція фігури, ін’єкційна косметологія, АМК терапія, неофіброліфтинг, диспорт та інші. Це дозволяє нам максимально задовольнити потребу клієнтів, та бути клінікою, котра цілком потурбується як про здоров’я, так і про красу пацієнтів.

Безпечність процедур. Ми відповідально дотримуємося усіх правил дезінфекції та стерилізації робочих інструментів і ретельно стежимо, щоб рівень виконання медичних процедур був на високому рівні.

Професійна апаратура. Для виконання медичних процедур дуже важливо використовувати сучасну перевірену апаратуру. Тому ми постаралися, щоб наша медична техніка допомагала максимально працювати на ефективний результат.

Доступність та приємні ціни. Ми знаємо, що багато клінік надаючи косметологічні послуги бере чималі гроші. У нас доступна та приємна цінова політика, що в свою чергу дозволяє всім охочим професійно доглядати за власною шкірою.

І насамкінець, добавимо, що, найперше, на що звертають увагу Ваші близькі, друзі чи просто знайомі – це Ваше обличчя. І як, приємно, коли воно доглянуте, без жодних дефектів, і, звичайно, усміхнене! А з ультразвуковою чисткою обличчя досить легко домогтися такого результату. Для Вас єдине зусилля – це посмішка, а зі станом Вашої шкіри ми допоможемо!

Опубліковано: 09.04.2021