Рівне Київ
Корекція мочки вуха
Розділ: Пластична хірургія
Корекція мочки вуха у м Рівне

Корекція мочки вуха у м Рівне

Мочка вуха – одна з найніжніших частин жіночого тіла – може зазнавати значних деформацій. Як правило, з роками на ній утворюються зморшки, отвір на проколотих вухах збільшується. Через такі зміни нерідко виникають проблеми з носінням важких прикрас. Сама по собі провисла вушна раковина виглядає непривабливо і при уважному розгляді видає вік, стимулюючи у жінки розвиток комплексів.

Вартість:
від 5000 грн
Тривалість:

Пластична хірургія у Рівному та в сьогоденні загалом дозволяє вирішити багато питань, що приносять дискомфорт і незадоволеність собою пацієнтам.  

Причини провисання мочки вуха 

Причиною провисання мочки вуха у будь-якому віці можуть стати травми, постійне носіння важких прикрас. Звичайно деформація мочки відбувається після 40-45 років. Через уповільнене вироблення колагену в клітинах шкіра втрачає свій тонус і під дією гравітації провисає, відповідно, мочка стає витягнутою. Отвір для сережки, якщо він є, збільшується. В результаті мочка вуха втрачає об’єм та виглядає неестетично.

Методи корекції мочки вуха в Alpha Cell

Для корекції мочки вуха використовуються філери на основі гіалуронової кислоти. Ця речовина міститься в міжклітинному просторі організму людини, а тому не викликає відторгнення та алергії. Гіалуронова кислота відповідає за нормалізацію водного балансу – її молекули мають властивість притягувати до себе воду. Крім того, вона стимулює вироблення клітинами колагену, активізуючи самоомолодження шкіри.
Дізнатися деталі та особливості проведення корекції, Ви можете на консультації в пластичного хірурга.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0