Рівне Київ

Догляд за обличчям у весняно-літній період

Розділи: Дерматологія, Новини, Косметологія
Домашній догляд у весняно-літній період

Влітку та навесні нашій шкірі не позаздриш – поки ми безтурботно відпочиваємо, їй доводиться боротися з нещадним впливом сонця, перепадами температур на вулиці та в приміщенні, сухістю від морської солоної води та безліччю інших факторів.
А ось який догляд і процедури шкірі особливо стануть у пригоді цього літа, розбираємося разом з експертом нижче.

Поетапний догляд: який він має бути?

При догляді за обличчям у весняно-літній період найважливішим є перш за все правильно підібраний домашній догляд. Не забуваємо, що в літній сезон, як і в зимовий наша шкіра повинна мати обов’язковий поетапний догляд:

  • Умивання – взимку використовуємо м’якенькі гелі/молочко, однак влітку бажано використовувати пінки та м’які безсульфатні гелі для вмивання. Обов’язковим елементом умивання є просушування обличчя паперовим рушником!
  • Тонізація – вранці застосовувати кислотний догляд не бажано, щоб уникнути пігментацій, тому:

– вранці – тонік без кислот;

– увечері – з кислотами, за потреби.

  • Зволоження – навіть якщо Ви володар жирної шкіри і Вам здається, що влітку шкіра і без зволоження виблискує – Ви помиляєтесь. Зволоження необхідне всім, адже зволоження і жирність шкіри – це абсолютно різні речі! Обов’язково зволожуємо обличчя ввечері, текстура кремів має бути легкою (зволожувальні емульсії, сироватки, алоє тощо).
  • Сонцезахист – має бути у Вас, як рутина, кожного дня, особливо в сонячні дні. Важливим моментом є цифри на сонцезахисті. Вони означають скільки часу Ваша шкіра буде захищеною від сонця. Тобто, якщо SRF-30 – до 3-ох годин захисту, якщо SRF-50 – до 5-ти годин.

Вищезгадані речі – це далеко не все, що передбачає весняно-літній догляд. Продовження у наступних публікаціях. 

 

Дерматолог/косметолог рекомендує

Якщо сумніваєтесь у правильності Вашого догляду – приходьте на консультацію наших дерматологів-косметологів. Адже приватна клініка Alpha Cell – це про індивідуальний підхід і максимальну уважність до кожного пацієнта!

Опубліковано: 02.06.2022
Схожі послуги
0 / 0
Це вам може бути цікаво