Рівне Київ

Семінар “Фактори росту в дерматології, трихології та косметології”

Розділи: Дерматологія, Тромболізат терапія, Новини, Волосся, Косметологія, Клітинні технології
Безкоштовний семінар в м Рівне

Відомим фактом є використання мезотерапії та плазмотерапії у роботі трихологів, дерматологів та косметологів. Проте, центр регенеративної медицини Alpha Cell у своїй роботі використовує новий продукт, який показує високу ефективність.

Чи знайомі Ви з АМК-терапією або ж тромболізатом? Тоді пропонуємо Вам нічого не планувати на 9 червня. Саме в цей день ми розкажемо про тонкощі використання факторів росту, клітинні технології та представимо Вам останнє покоління плазмотерапії.

На яку аудиторію спрямований семінар?

Корисно відвідати семінар тим, хто у своїй роботі використовує ін’єкційні методики, такі як: плазмотерапія, мезотерапія. Семінар варто відвідати:

  • трихологам;
  • дерматологам;
  • косметологам.

Це просто MUST VISIT для трихологів, лікарів-дерматологів і косметологів, які відкривають для себе нові горизонти, постійно навчаються та прагнуть масштабувати власну справу та свій прибуток.

Деталі безкоштовного семінару 

Уже 9 червня відбудеться семінар “ФАКТОРИ РОСТУ В ДЕРМАТОЛОГІЇ, ТРИХОЛОГІЇ, КОСМЕТОЛОГІЇ”.

Спікер семінару: випускник університету Париж-Сакле, клітинний біолог – Лучко Роман. 

Чого очікувати? 2 години наукового контенту + практичне застосування сучасних технологій дадуть Вам базу для “відкриття” нового напрямку в своїй професійній практиці.

Партнерами проведення семінару є всім відома Esthetic Pharma, яка регулярно проводить заходи, що спрямовані на підвищення кваліфікації фахівців, у тому числі й навчання новим напрямкам естетичної медицини.

Залишились лічені дні до початку, і якщо Ви досі відкладали рішення про свою участь, то ми дамо Вам знак – вже час зареєструватися! 

Анкета для участі: https://docs.google.com/forms/d/1elVyFfpqfIKL0X3VjXTioDRs-cigfmhS3V5NNKgrDMU/edit

 

Опубліковано: 31.05.2022
Схожі послуги
0 / 0