Рівне Київ

Догляд за обличчям

Розділи: Косметологія, Клітинні технології, Дерматологія
Догляд за обличчям від А до Я

Результативний догляд обличчя підпорядковується певним законам. Його “три кити” – це якісні та правильно підібрані засоби, послідовність та регулярність . У цій статті ми розповімо про те, як правильно доглядати за обличчям, як будується грамотний домашній догляд за шкірою обличчя з погляду професіоналів і з чого починати, якщо Ви хочете підтримати біологічні ресурси епідермісу. 

Якісні косметичні послуги, вибрані відповідно до конкретних типів шкіри та її основних проблем, забезпечать захист Вашої шкіри від шкідливих зовнішніх впливів (експозому), таких як сонце, жаркий чи холодний клімат та забруднене повітря.

Як правильно доглядати за обличчям: 5 основних правил 

Перше, що потрібно запам’ятати, – універсальні правила, що пояснюють, як доглядати шкіру обличчя, щоб на довгі роки зберегти (або придбати) рівний сяючий тон, гладкість і пружність, чисту шкіру без запалень, підвищеної чутливості та почервоніння.

Для будь-якого типу шкіри слід вибирати м’які засоби, що очищають і є комфортними саме для Вас. Їхнє головне завдання – двічі на день видаляти забруднення, не порушуючи рН шкіри (вранці, коли потрібно зняти залишки нічного догляду та надлишки себуму, а також увечері після довгого дня, коли шкіра потребує очищення від макіяжу, пилу та відмерлих клітин, змішаних із себумом). 

Допомогти підібрати хороші засоби за доглядом шкіри може лікар-косметолог після консультації у сучасному медичному центрі Alpha Cell.

Правило №2. Для шкіри навколо очей вибираємо спеціалізований догляд 

Шкіра навколо очей тонка, чутлива і практично позбавлена ​​механізму природного захисту епідермісу – сальних залоз. З цієї причини догляд за нею повинен бути профільним, що враховує особливі потреби повік. Засоби для догляду за цими зонами рекомендується наносити кінчиками пальців з невеликим відступом від лінії зростання вій вранці та ввечері після Вашого основного догляду.

Правило №3. Не нехтуємо зволоженням 

Ця потреба завжди стоїть на першому місці: як організм людини потребує води більше, ніж їжі, так і наша шкіра більше потребує вологи, ніж, наприклад, антивікових активів. Нестача вологи в догляді за шкірою призводить до зневоднення, що провокує тьмяність, ранні зморшки, підвищене утворення себуму та лущення шкіри.

Правило №4. Концентрований догляд – етап б’юті-рутини, а не її єдиний учасник

Яким би не було великим наше бажання обмежитися одним флаконом із високим вмістом активів, така стратегія далеко не завжди дає помітні результати. У комплексі базові креми та концентровані сироватки працюють краще, забезпечуючи оптимальний догляд за шкірою обличчя. В ідеалі варто брати сироватку та крем з однієї серії – їх склади працюють злагоджено та ефективно.

Правило №5. Не слід прив’язувати антивіковий догляд до цифр у паспорті

Паспортний вік мало що може сказати про вашу шкіру. Замислюючись про перший антивіковий догляд, орієнтуйтеся на своє відображення в дзеркалі, потреби вашої шкіри та власні відчуття.

Догляд за обличчям є цілим ритуалом, важливість якого неможливо переоцінити. За наявності грамотно збудованої системи щоденний догляд перетворюється на 10-хвилинне задоволення вранці та ввечері, а результат не змусить себе довго чекати.

Опубліковано: 19.01.2022
Схожі послуги
0 / 0