Рівне Київ

Чому обличчя старіє швидше, ніж тіло?

Розділи: Дерматологія, Омолодження, Новини
Чому обличчя старіє швидше, ніж тіло?

Кожен з нас – незалежно від статі – мріє якомога довше насолоджуватися красивою, пружною та здоровою шкірою. На жаль, час, що минає, і процес старіння обличчя неможливо зупинити. Однак Ви можете уповільнити це! Медичний центр Alpha Cell  допоможе Вам дізнатися, як старіє Ваше обличчя і як ефективно зберегти його молодим.

Як старіє обличчя?

Часто старіння прирівнюють до появи зморшок на обличчі, але не від зморшок залежить, сприймається обличчя молодим чи ні. З роками відбуваються зміни в структурі кісток, м’язів і жировій тканині, що змінює пропорції обличчя. Ми називаємо цю зміну правилом перевернутого трикутника – у молодому віці основа трикутника знаходиться угорі, а в міру старіння вона повертається.

Перші ознаки старіння можна помітити на шкірі – вона втрачає пружність, стає тьмяною, покривається зморшками і змінюється її колір. Згодом розташовані в різних частинах обличчя “жирові подушечки”, починають зміщуватися вниз або деградувати (наприклад, на скронях, що дає ефект впалих скронь). Крім усього цього, є ще зміни в скелеті. Ослаблені м’язи обличчя призводять до обвисання щік, появи зморшок і змін форми обличчя.

Чому обличчя набагато швидше старіє, ніж решта тіла?

М’язи обличчя прикріплені до тканин інакше, ніж до решти тіла. Тут вони прикріплені або двома своїми кінцями безпосередньо до шкіри, або одним до шкіри, а іншим до інших м’язів, або взагалі один до одного. Завдяки такому розташуванню опорою для м’язів є не кістки, як у випадку з рештою тіла, а шкіра! В результаті шкіра, яка з віком старіє і втрачає пружність, додатково навантажується м’язовою масою, що змушує її розтягуватися. М’язи також втрачають свою пружність, силу і масу, й тягнуть шкіру вниз під дією сили тяжіння. Крім того, завдяки тому, що м’язи безпосередньо прикріплені до шкіри, вони впливають на її зовнішній вигляд.

Щоб зупинити розвиток перших ознак старіння, шкіру необхідно забезпечити достатнім зволоженням, колагеном і еластином. Як це зробити? Варто застосовувати косметичні засоби, що містять EGF, тобто речовини, які природно присутні в шкірі, які спілкуються з фібробластами для вироблення колагену. Крім того, цей інгредієнт не дасть шкірі забути про вироблення колагену і еластину, яке природним чином сповільнюється з віком.

Опубліковано: 13.12.2021
Схожі послуги
0 / 0