Рівне Київ

Як позбутися чорних цяток: ефективні поради та засоби для догляду за обличчям

Розділ: Дерматологія

Завдяки регулярному доглядові можна запобігти утворенню чорних цяток і шкіра Вашого обличчя матиме доглянутий вигляд.

Регулярно вранці та ввечері очищайте її за допомогою гелю для вмивання, можна з АНА- або ВНА-кислотами. Також варто робити пілінги для обличчя.

Важливим засобом проти чорних цяток можуть стати маски з глиною. Глина добре видаляє надлишки шкірного сала і сприяє звуженню пор. Якщо у Вас комбінована шкіра, схильна до сухості, такі маски ліпше робити на Т-зону. Проте захоплюватися масками з глини також не можна, адже вони пересушують шкіру. Періодично потрібно робити перерву та долучати до догляду косметику з пребіотиками й сироватки для себорегулювання.

Для денного захисту варто обирати гель-крем або гель для зволоження. Креми з щільною текстурою й олії можуть погіршити ситуацію. Також слід уважно вибирати тональний крем, адже неякісний крем лиш закупорює шкіру і призводить до виникнення вугрів і навіть алергічних реакцій.

Якщо Ви бачите, що жодна косметика не допомагає, тоді ефективними будуть ультразвукова чистка обличчя, а також професійні пілінги.

Обирайте перевірені косметологічні центри, де Ви будете впевнені у професіоналізмі косметолога та ефективності наданих послуг. В клініці Alpha Cell працюють косметологи, за плечима яких багаторічний досвід практики, і використовують сучасні методики, які найбільш дбайливо впливають на Ваше здоров’я та мають максимальний ефект.

Опубліковано: 12.04.2021