Рівне Київ

Комплекси корекції фігури

Розділи: Дієтологія, Новини, Корекція фігури
Комплекси корекції фігури у м Рівне

Консультація лікаря з корекції фігури в нашому центрі – це призначення необхідних лабораторних та інструментальних методів досліджень з інтерпретацією та аналізом показників, розробка доцільних варіантів дієтотерапії та ведення конкретного пацієнта. Що включає в себе наступні техніки:

  1. індивідуальна;
  2. мануальна (масажі);
  3. інвазивна;
  4. хірургічна.

Давайте розбиратися, що означають ці комплекси.

Детальна інформація про комплекси

Індивідуальний комплекс передбачає оцінку антропометричних даних пацієнта, на основі яких базується визначення особистого раціону харчування та фізичної активності пацієнта. 

Мануальний комплекс включає у себе всі види масажів: оздоровчий, лімфодренажний, антицелюлітний тощо.

 

Інвазивний комплекс передбачає використання кріоліполізу та ін’єкцій ліполітиками, в тому числі застосування інших фармакологічних тактик.

Хірургічний комплекс передбачає операційне втручання (наприклад, абдомінопластику, ліпосакцію, підтяжку тощо), що призначається спільно з суміжними спеціалістами: провідними пластичними хірургами, дерматологами та анестезіологами.

Особливості консультації дієтолога у м Рівне 

За даними міжнародної статистики кожна третя людина має проблеми з вагою, тому серед широкого спектра медичних послуг великої популярності набуває дієтологія. 

На прийомі дієтолог проводить ретельний розбір анамнезу життя та анамнезу ймовірних хвороб, а також аналіз попередніх виписних епікризів, медичних карток й показників проведених досліджень. Під час консультації пацієнт може прийняти рішення про найшвидше проведення призначеної процедури. У такому випадку консультація буде безкоштовною, а вартість буде врахована лише за процедуру.
Для вибору ефективного комплексу саме для Вас необхідно звернутися за консультацією дієтолога!

Опубліковано: 24.06.2022
Схожі послуги
0 / 0