Рівне Київ

Чи варто робити корекцію губ, збільшувати об’єм, і, які методи ефективні?

Розділи: Дерматологія, Косметологія

Корекція губ, брів, форми обличчя та інших частин тіла стали доступними процедурами в сучасній косметології. Не секрет, що багато жінок у своїй зовнішності постійно знаходить якісь недоліки та хоче їх виправити.

І в цій статті ми сьогодні обговоримо:

1. Чи варто робити корекцію обличчя та губ?

2. 3 тренди сучасної косметології, які насправді вийшли з моди й лише псують зовнішність.

3. Які ефективні методи для корекції губ?

4. В яких випадках варто робити контурну пластику губ?

Чи варто робити корекцію обличчя та губ?

Відразу скажемо, якщо у зовнішності є суттєвий недолік, непропорційність губ або якийсь інший дефект, то терпіти не варто. Адже так все життя можна перебувати у комплексах. Тим більше сучасна медицина дозволяє збільшити об’єм, виділити контуром губи та усунути недоліки.

Та ось, багато жінок та молодих дівчат володіючи привабливою природною красою навмисне змінює свої риси обличчя заради “трендової моди”. Тому й так багато цих надутих та силіконових губ та грудей, що зовсім не прикрашає, а лиш псує красу.

Професійний майстер косметології, навпаки, знає як підкреслити та виділити контури, зберегти пропорції та зробити людину ще більш красивою, не зіпсувавши природні дані.

 

3 тренди сучасної косметології, які насправді вийшли з моди й лише псують зовнішність

Дуже часто через непрофесіоналізм, помилки косметологів трапляються фатальні випадки, які, на жаль, назавжди псують зовнішність. Також бажання бігти за трендами, які диктує мода теж може стати вироком і зіпсувати красу.

1. Аристократичні скули швидко увійшли в моду, та багато красунь вирішили деформувати собі виски, підтягнути шкіру і добавити об’єму скулам з допомогою різних філерів, імплантів. Що в результаті така “красуня” отримує? Неприродність і відсутність правильних пропорцій.

2. Надуті до великого об’єму губи, які схожі зовні на вареники. Не зовсім приваблива зміна зовнішності…

3. Впалі щоки. Декому так не подобалися округлість своїх щік, що навпаки намагалися їх зробити упалими. В результаті під руками непрофесійного косметолога шкіра після такої процедури швидко відвисає і потрібно знову робити підтяжки.

Варто пам’ятати, що перш, як коректувати свою зовнішність, потрібно уважно вибрати косметолога-професіонала, якого перш за все цікавить Ваше задоволення від отриманого результату, а не матеріальні вигоди. Адже, коли корекція зроблена акуратно, краса набуває природності та виглядає цілком естетично.

 

Які ефективні методи для корекції губ?

Контурна пластика губ зараз користується особливою популярністю. Адже завдяки цій процедурі можна ефективно збільшити об’єм губ, підкреслити їх контур та усунути наявні дефекти.

Бажаний результат від процедури отримується вже після 1 сеансу, а тримається ефект до року. Крім того, завдяки цьому методу можна розгладити зморшки, зробити шкіру більш еластичною. Ця косметична процедура цілком гіпоалергенна, добре засвоюється пацієнтом, не викликаючи побічних ефектів. Сама ін’єкція проходить з використанням тоненьких голок або канюлей (гнучких трубочок з закругленими наконечниками), це дозволяє не пошкоджувати стінки судин.

Контурну пластику губ можна робити як і для чоловіків, так і для жінок.

В яких випадках варто робити контурну пластику губ?

  • Вам не подобаються свої тонкі губи й бажаєте придати їм об’єму;
  • овал обличчя є деформований;
  • наявні мімічні, глибокі зморшки та “гусячі лапки”;
  • шкіра втратила свою еластичність;
  • нечітка лінія губ або підборіддя.

Перед тим, як робити корекцію обличчя, обов’язково зверніться до професійних косметологів. В медичній клініці Alpha Cell проводяться процедури корекції тіла, обличчя, контурна пластика губ. І багато наших пацієнтів дуже задоволені та переконалися в ефективності та в результативності.

Для нас важливо зберегти красу пацієнта і зробити зовнішність ще більш природно привабливою.

Отже, корекція обличчя, форми губ, контуру, все це можливо завдяки сучасним технологіями косметології. Не варто терпіти й постійно відчувати себе нещасливим через обділеність природної краси. Все можна виправити. Та, звісно, обов’язково потрібно потрапити саме до висококваліфікованих спеціалістів. І в нашій медичній клініці Alpha Cell Ви будете спокійні і впевнені, що за Вашу красу та здоров’я потурбуються на найвищому рівні.

Опубліковано: 17.04.2021