Рівне Київ
Мануальна терапія
Розділи: Фізіотерапія, Масаж
Мануальна терапія або ж хіропрактика, що це?

Мануальна терапія у м Рівне

Хіропрактика – це професія охорони здоров’я, яка зосереджується на хребті, суглобах тіла та їх зв’язку з нервовою системою. Слово «хіропрактика» означає «робити вручну». Мануальні терапевти використовують корегування для відновлення функції суглобів і підтримки нервової системи. Вони допомагають пацієнтам підтримувати оптимальне здоров’я, уникаючи непотрібних ліків або хірургічного втручання. 

Вартість:
400 грн.
Тривалість:
30 хв

Хто такий мануальний терапевт?

Мануальний терапевт – це лікар первинної ланки, який спеціалізується на здоров’ї та міцності хребта. Вони зосереджені на профілактиці, діагностиці та консервативному лікуванні захворювань хребта та хворобливого стану суглобів. Окрім корегування, мануальні терапевти також надають терапію м’яких тканин, рекомендації щодо способу життя, фітнес-тренінги та поради щодо харчування.

Мануальна корекція – це дуже безпечна, специфічна, контрольована сила, прикладена до суглоба для відновлення належної функції та рухливості. Аварії, падіння, стрес або перенапруження можуть негативно вплинути на Ваш хребет або інші суглоби. Ці зміни впливають на тканини, нервову систему та інші частини тіла. Якщо це не вирішити, це може зробити вас більш сприйнятливими до хронічних проблем. Корегування фізіотерапевтом після проведення консультації зменшують біль, збільшують рухливість і покращують працездатність.

Особливості мануальної терапії в м Рівне 

Хіропрактики співпрацюють щодня з іншими медичними працівниками. Вони навчені, щоб у разі потреби направити Вас до відповідного спеціаліста. Фізіотерапевт нашого медичного центру Alpha Cell використовує наукові дослідження, клінічний та практичний досвід, переваги безопераційного втручання, щоб забезпечити найкращий можливий догляд за тілом пацієнта. 

Поширені запитання
Скільки разів потрібно проводити сеанс мануальної терапії?

У середньому необхідно 10-15 сеансів мануальної терапії на курс, але вирішує це досвідчений дипломований лікар, суворо в індивідуальному порядку. Не слід нехтувати рекомендаціями мануального терапевта після проведеного курсу лікування.

Які мають бути відчуття після мануальної терапії?

Завдяки вмілим діям рук лікаря багато пацієнтів позбавляються сильного болю, відновлюють рухливість хребта, еластичність суглобів та м’язів. Але варто бути готовим до того, що після мануальної терапії ви деякий час можете відчувати дискомфорт та біль у суглобах, м’язах.

Коли настає ефект від мануальної терапії?

Ефект від мануальних процедур помітний лише після 10 та більше сеансів.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0