Рівне Київ

Ліполітична терапія — швидке та ефективне схуднення!

Розділ: Корекція фігури

В організмі людини регулярно відбувається процес синтезу та розпаду. Якщо ж людина веде малорухливий спосіб життя, незбалансовано харчується, то й відповідно “зайві” жири відкладаються на стінках судин иа в підшкірно-жировій клітковині.

Ліполітична терапія допомагає успішно побороти підшкірні відкладення та домогтися ідеальної фігури.

Основні переваги ліполітиків

1. Ефект від ліполітичної терапії помітний неозброєним оком уже через кілька днів! Залежно від Ваших індивідуальний фізіологічних особливостей за один курс можна позбутися від 4 до 10 кг зайвої ваги!

2. Терапію ліполітиками можна успішно використовувати з іншими методиками, це навіть прискорить результат. Таке лікування є цілком сумісне і дозволяє до лікування підходити комплексно.

3. Ліполітики мають локальну дію, відразу після введення починають діяти в потрібній ділянці тіла.

4. Ліполітична терапія в медичній клініці Alpha Cell дозволяє побороти целюліт, розтяжки, підтягує шкіру, приводить її в тонус, омолоджує, виводить зайві жирові утворення.

5. Процедура ліполітиками чудово підходить як для жінок, так і для чоловіків. Кожен, хто бажає внести корективи в свою фігури та швидко схуднути, цей метод – найефективніший!

 

Які ліполітики використовуються в медичній клініці Рівного Alpha Cell?

Отриманий результат від процедури ліполітики залежить від їх якості! Тому так важливо використовувати перевірені препарати, та на них не економити.

Клініка Alpha Cell використовує один з кращих непрямих ліполітиків з вітаміном С та тривалентним залізом — FAT APOPTOSIS M.

Завдяки цьому препарату можна ефективно зменшити жировий прошарок в необхідній ділянці та відкоригувати жирові відкладення на тілі.

FAT APOPTOSIS дає наступні ефекти:

– апоптоз починається протягом 1-го години після використання і проходить за 2-3 дня (під апоптозом розуміють регульований процес програмованої клітинної загибелі, в результаті якого клітина розпадається на окремі апоптичні тільця, обмежені мембраною);
– вже через добу клієнт бачить виражений результат;
– вже через добу клієнт бачить виражений результат;

 

Застосовується препарат FAT APOPTOSIS M на такі зони обличчя:

  • другий підбородок;
  • брилі — дефект шкіри, який проявляється у вигляді обвисання щік.

Тіла:

  • Вдовий горб;
  • живіт;
  • бока;
  • бедра.

Терапія ліполітиками FAT APOPTOSIS M дає швидкий результат!

В медичній клініці Alpha Cell ліполітична терапія коштує 80 грн — 1 мл препарату на 1см2. Після об’єктивного обстеження лікар визначає необхідну кількість.

Опубліковано: 14.04.2021