Рівне Київ

Ефективні поради дієти, щоб швидко схуднути

Розділи: Дієтологія, Корекція фігури

Чи можливо скинути вагу за короткі терміни?

Багатьох з нас цікавлять способи швидкого схуднення, особливо перед офіційними зустрічами, весіллями, перед літнім відпочинком на території своєї країни або за кордоном, чи перед святкуванням річниці з коханим (коханою). При цьому кожен хоче виглядати неперевершено, а сукня (костюм), або ж купальник не застібаються. Однак, чи можливо скинути вагу за короткий період часу?

Часто при швидкому схудненні зменшуються зовсім не ті ділянки тіла, які нам хотілося б зменшити. Причиною цього є те, що наші жирові відкладення найлегше згорають там, де вони менш щільні. Тому, при різкому схудненні спочатку сходить жир з обличчя, потім зменшуються груди, наступними сідниці, а вже в останню чергу худне ділянка стегон і зменшується живіт. Для того, щоб швидко і правильно схуднути варто підходити до цього питання в комплексі: дієта, харчовий режим і фізичні навантаження.

Правильна дієта – ефективне схуднення!

Дієти – це один з найважливіших елементів швидкого схуднення. Однак у багатьох це слово асоціюється з обмеженнями в тому, що є звичним для споживання. Насправді багато дієт полягають у тому, що з раціону забираються найшкідливіші для організму продукти і тим самим поліпшується зовнішній вигляд людини. Надто багато продуктів у раціоні не встигають перетравитися і відкладаються у вигляді жиру, відповідно, псуючи Вашу фігуру і отруюючи організм.

Тому варто:

  • зменшити порції;
  • повільно пережовувати їжу;
  • споживати більше овочів, фруктів і ягід;
  • їсти приготовану на пару їжу.

 

Ми рекомендуємо не тільки індивідуально підбирати дієту, але і худнути протягом, як мінімум трьох-п’яти місяців, а не кількох днів. У такому випадку результат буде стабільнішим і вага не повернеться у попередній стан так скоро.

Важливим правилом стрункого тіла також є режим харчування.

Для цього дієтологи радять:

  • ділити свій день на дві частини, а саме до 16.00 і після;
  • у першій половині дня організму потрібні сили для роботи, а енергію ми можемо отримати з вуглеводів, наприклад, картоплі, батату, буряка, гарбуза, моркви, каш, солодощів, фруктів і ягід, а також хлібобулочних виробів;
  • у другій половині дня обмінні процеси стають повільнішими, організм готується до відпочинку, тому йому потрібні овочі та легкі білки, наприклад, яйця, бобові культури, риба, біле м’ясо.

Фізичні тренування необхідні кожній людині, особливо якщо ви ведете малорухливий спосіб життя. Для швидкого та ефективного схуднення комплекс фізичних вправ є дуже важливим і проводиться у два етапи. Спочатку необхідно підготувати організм до інтенсивного навантаження, а вже після цього можна почати займатися на повну силу.

Окрім вправ для схуднення ви можете займатися плаванням, аеробікою, кататися на роликах чи на велосипеді, бігати та намагатися якомога більше ходити на свіжому повітрі. Виконання фізичних вправ не повинно займати більше 1 год, а навантаження повинні бути помірними.

Пам’ятайте, що виконання фізичних вправ разом з дотриманням дієти, підібраної індивідуально до ваших потреб і здоров’я, а також режимом харчування допоможе вам досягти бажаних результатів у короткі терміни.

Якщо ж чекати на результати схуднення немає часу, можна звернутися за допомогою у нашу клініку Alpha Cell, де ви зможете пройти якісну процедуру кріоліполізу (процедура охолодження підшкірно-жирового шару з руйнуванням жирових клітин), або ж ліполітичну терапію (ін’єкційна процедура), а також підібрати ефективну дієту за допомогою нашого лікаря-дієтолога.

Опубліковано: 19.04.2021
Схожі послуги
0 / 0