Рівне Київ

Безпечність використання сучасних технологій

Розділи: Дерматологія, Омолодження, Волосся, Косметологія, Клітинні технології, Травматологія, Неврологія
Безпечність використання сучасних технологій

Призначаючи лікування ми покладаємось на доказовість – наскільки це лікування безпечне та ефективне, і звідки ми це знаємо? Щоб ми призначали або рекомендували певне терапевтичне втручання, воно повинно мати достатню доказову базу. В ідеалі це метааналізи рандомізованих сліпих клінічних досліджень, або ж рекомендації державних та міжнародних організацій (ВООЗ, NIH, EMA, FDA), однак, оскільки мова йде про відносно юні технології, то у багатьох випадках такі документи ще не було розроблено. Нижче наведені кілька варіантів альтернативної доказової бази, на яку покладається наш центр регенеративної медицини Alpha Cell:

  • Результати клінічних досліджень другої фази, що підтверджують безпечність та ефективність терапії.
  • Результати клінічних досліджень першої фази, що підтверджують безпечність терапії та обширні доклінічні дослідження, що вказують на механізми дії та потенційну ефективність.
  • Обширні доклінічні дослідження та якісно задокументовані звіти ведення пацієнтів (case-reports).

Наші лікарі усвідомлюють, що у цьому напрямку ще багато невідомого, і тому ми рухаємося вкрай обережно і покладаємося на якісні наукові дані. Якщо у Вас виникають сумніви чи запитання, щодо застосування клітинних технологій та продуктів – просимо ділитися з нами. Ми завжди відкриті до діалогу та оновлення інформації, якою володіємо, оскільки наша мета – це здоров’я пацієнтів.

Нижче наведені часткові доказові бази терапій, які ми використовуємо.

Фібробласти у дерматології

Тромболізат у дерматології

МСК  (мезенхімальні стовбурові клітини) у неврології

Опубліковано: 01.04.2022
Схожі послуги
0 / 0