Рівне Київ
Ефективний метод при бічному аміотрофічному склерозі
Розділи: Клітинні технології, Неврологія

Новітня методика при БАС у Рівному

Бічний аміотрофічний склероз (БАС) – прогресуюче захворювання нервової системи, при якому вражаються моторні (рухові) нервові клітини головного і спинного мозку. Клітинна терапія дає надію на одужання багатьом хворим з таким діагнозом. При бічному аміотрофічному склерозі медичний центр регенеративної медицини Alpha Cell застосовує ефективну МСК-терапію.

Вартість:
від 100 000 грн
Тривалість:
30 хв
Ефективний метод при бічному аміотрофічному склерозі

Симптоми БАС

Відомий також як хвороба Лу Геріга – тяжке неврологічне захворювання мотонейронів, які забезпечують рухову функцію і підтримання м’язового тонусу.

Основними симптомами захворювання БАС є:

– розлади рухової активності;

– м’язова слабкість;

– м’язова атрофія (витончення та зменшення волокон);

– параліч верхніх та нижніх кінцівок;

– порушення мовлення, акту ковтання, дихання, серцебиття і т.д.

Яка причина БАС?

Яка причина БАС?

Пряма причина слабкості м’язів і їх виснаження – руйнування центральних та периферичних моторних нейронів і їх прогресуюча втрата. Тобто відбувається ураження нервових клітин або нервових ланцюжків, розташованих в головному або спинному мозку, що безпосередньо пов’язані з м’язами (нижніми моторними нейронами, які відповідають за добровільний рух м’язів).

Фактори, які запускають ланцюжок подій, що призводять до смерті мотонейронів, невідомі, але в безлічі сімей, які страждають цим захворюванням, спостерігається успадкування за типом аутосомно домінантної мутації. Можна припустити, що змінений ген призводить до вироблення токсичної речовини, яка і запускає процес захворювання.

Ефективний метод при бічному аміотрофічному склерозі у Рівному

БАС –  прогресуюче захворювання, наслідком якого є те, що 50% хворих від початку хвороби не проживають довше 30-ти місяців. Тому дуже важливо звернутися за допомогою на початкових етапах захворювання. Медичний центр  Alpha Сell бореться із бічним аміотрофічним склерозом за допомогою регенеративної медицини, що є сучасним та ефективним методом боротьби.

При аміотрофічному склерозі спеціалістами клініки надається повна консультація для пацієнта та коригування способу життя людини, що страждає на БАС. Можливий виїзд лікаря Alpha Сell безпосередньо до пацієнта.

МСК – це  унікальний метод для підтримки роботи хворих рухових нейронів при БАС! 

Результати боротьби із БАС у клініці Alpha Сell методом МСК-терапії помітні вже через кілька тижнів, Ви відчуєте:

  • Зниження показників втрати м’язової маси;
  • Поліпшення неврологічних функцій;
  • Стабілізацію фізичного і психологічного стану.

Ми проводимо виділення та культивування власних клітин пацієнта – МСК кісткового мозку та жирової тканини в біотехнологічній лабораторії, що є безпечним методом терапії, на відміну від застосування донорських біоматеріалів. Процедура проводиться на базі ліцензованої клініки регенеративної медицини Alpha Cell, яка має відповідні дозволи, кадровий потенціал та великий досвід ряду успішних операцій  пацієнтів із бічним аміотрофічним склерозом методом клітинної терапії.

Поширені запитання
Який шанс захворіти на БАС?

Хвороба зустрічається у 5-7 осіб на 100 тисяч населення. Кожні 90 хвилин у світі діагностується новий випадок БАС.

Скільки років може прожити людина з БАС?

БАС протікає швидко. Середня тривалість життя людини з БАС – три-п’ять років. Хоча близько 10% пацієнтів живуть 10 років і більше. Найзнаменитішою людиною з БАС у світі був фізик-теоретик Стівен Хокінг, який прожив з БАС понад 50 років та помер у березні 2018 року.

Як швидко розвивається хвороба БАС?

Найчастіше хвороба розвивається стрімко: вже через кілька місяців після встановлення діагнозу людина, повна сил і енергії, починає відчувати труднощі в пересуванні, потім вона сідає в інвалідне крісло, перестає говорити, ковтати.

Які результати лікування БАС МСК?

Результати боротьби із БАС у клініці Alpha Сell методом МСК-терапії помітні вже через кілька тижнів, Ви відчуєте: зниження показників втрати м’язової маси; поліпшення неврологічних функцій; стабілізацію фізичного і психологічного стану.

Лікуючий лікар: Литвинчук Микола ( Лікар невролог )
Лікуючий лікар:
Литвинчук Микола
Лікар невролог
Результати застосування МСК показують надзвичайно високий рівень ефективності для лікування широкого спектру важких захворювань, збереження здоров’я молодості і навіть життя для людей з БАС. В Україні цю технологію використовують всього кілька медичних закладів, одним із яких є центр регенеративної медицини Alpha Cell у Рівному. Не варто боятися нових технологій, краще звертайтеся на консультацію і дізнайтеся про можливості застосування сучасних методів у Вашому випадку!
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0