Лікування бічного аміотрофічного склерозу
Розділи: Клітинні технології, Неврологія

Лікування бічного аміотрофічного склерозу

Бічний аміотрофічний склероз (БАС) – прогресуюче захворювання нервової системи, при якому уражаються моторні (рухові) нервові клітини в корі головного мозку і спинному мозку. До недавнього часу вважалось, що не існує способу лікування цього недугу. Але клітинна терапія дає надію на виздоровлення багатьом хворим з таким діагнозом. Медичний центр регенеративної медицини Alphacell застосовує МСК-терапію при лікуванні бічного аміотрофічного склерозу.

Вартість лікування:
від 3000 €

Симптоми БАС

Відомий також як хвороба Лу Геріга – це тяжке неврологічне захворювання мотонейронів, які забезпечують координацію рухів і підтримання м’язового тонусу.
Приблизно у 5-10% людей з БАС є родичі з подібним захворюванням. Більшість випадків БАС (90-95%) мають спорадичний характер, тобто з’являються “абсолютно несподівано”.

Яка причина БАС?

Пряма причина слабкості м’язів і їх виснаження – руйнування центральних та периферичних моторних нейронів і їх прогресивна втрата.
Тобто відбувається ураження нервових клітин або нервових ланцюжків, розташованих в головному або спинному мозку і які безпосередньо пов’язані з м’язами (нижніми моторними нейронами, які відповідають за добровільний рух м’язів).

Фактори, які запускають ланцюжок подій, що призводять до смерті мотонейронів, невідомі, але в безлічі сімей, які страждають цим захворюванням, спостерігається спадкування за типом аутосомно домінантної мутації. Можна припустити, що змінений ген призводить до вироблення токсичної речовини, яка і запускає процес захворювання.

Які основні симптоми захворювання БАС?

– розлади рухової активності;
– м’язова слабкість;
– м’язова атрофія (витончення та зменшення волокон);
– параліч верхніх та нижніх кінцівок;
– спостерігається порушення мовлення, акту ковтання, дихання, серцебиття і т.д.

Лікування бічного аміотрофічного склерозу у Рівному

БАС прогресуюча хвороба – 50% хворих не переживають 30 місячного відрізку часу від початку хвороби. Тому надважливо звернутися за допомогою на початкових етапах хвороби. Клініка Alphacell проводить лікування бічного аміотрофічного склерозу за допомогою регенеративної медицини.

При лікуванні аміотрофічного склерозу спеціалістами Alphacell надається повна консультація для пацієнта та коригування способу життя людини, яка страждає на БАС. Можливий виїзд лікаря Alphacell безпосередньо до пацієнта.

МСК можуть бути життєздатним рішенням для підтримання хворих рухових нейронів при БАС!

Ефективність лікування БАС у клініці Alphacell методом МСК-терапії ви відчуєте уже через кілька тижнів. Позитивні зміни будуть стосуватися:

  • Зниження показників втрати м’язової маси;
  • Поліпшення неврологічних функцій;
  • Стабілізації фізичного і психологічного стану.

Ми проводимо виділення та культивування власних клітин пацієнта – МСК кісткового мозку та жирової тканини в біотехнологічній лабораторії. Застосуванням аутологічних (власних) клітин пацієнта є безпечним методом терапії, на відміну від застосування донорських біоматеріалів для лікування. Лікування проводиться на базі ліцензованої клініки регенеративної медицини Alpha Cell, яка має відповідні дозволи, кадровий потенціал та великий досвід ряду успішних операцій клітинної терапії пацієнтам з бічним аміотрофічним склерозом.

 

Лікуючий лікар: Литвинчук Микола ( Лікар невролог )
Лікуючий лікар:
Литвинчук Микола
Лікар невролог
Результати застосування мезенхімальних стовбурових клітин вже показують високий рівень ефективності для лікування широкого спектру важких захворювань, збереження здоров’я молодості і навіть життя людей з БАС. В Україні цю технологію використовують всього кілька медичних закладів, таких як центр регенеративної медицини Alpha Cell у Рівному. Не варто боятися нових технологій, краще звертайтеся на консультацію і дізнайтеся про можливості їх застосування у вашому випадку!
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0