Лікування міопатії
Розділ: Неврологія

Лікування міопатії у Рівному

Міопатія – це група нервово-м’язових захворювань, які призводять до поступової атрофії і дегенерації м’язів. Традиційна медицина при лікуванні міопатії здійснює підтримуюче лікування з постійним вживанням медикаментів, але альтернатива такому лікуванню є – це АМК+МСК-терапія. Центр регенеративної медицини Alphacell проводить лікування міопатії за допомогою АМК + МСК-терапії.

Вартість:
від 500 €

Причини та симптоми міопатії

Міопатія – це комплекс порушень в організмі, який призводить до погіршення діяльності різних систем і органів. Переважно міопатія це прогресуюча спадкова патологія.

Генетично не обумовлена атрофія м’язів також можлива, якщо людина з тієї чи іншої причини не може мати звичайного, повсякденного фізичного навантаження.

Головними симптомами міопатії є атрофія м’язової тканини. М’язи тоншають і стають малоактивними, загальний м’язовий тонус знижується, м’язи стають мляві і в’ялі.

Міопатія впливає на опорно – руховий апарат. Спостерігається викривлення хребта, яке розвивається через ослаблення м’язового корсету, виникає сколіоз, спостерігається псевдогіпертрофія окремих ділянок тіла.

Ефективне лікування міопатії у Рівному

Кілька десятиліть тому міопатія вважалася невиліковною, проте сучасні методи медицини дозволяють уповільнити або навіть зупинити прогресування хвороби, а також поліпшити рухову активність. Клініка Alphacell для боротьби з міопатією пропонує своїм клієнтам сучасну та ефективну МСК+АМК-терапію.

За один курс лікування МСК+АМК на вас чекають такі позитивні зрушення:

 • збільшується маса активних м’язових елементів;
 • відбувається значне зниження м’язової слабкості;
 • нормалізується КФК;
 • відбувається перешкодження розпаду м’язових волокон і заміщення їх сполучною тканиною;
 • поліпшується обмінні процеси в м’язовій тканині.

Кваліфіковані спеціалісти надають повну консультацію з лікування міопатії та коригують спосіб життя пацієнта. Надається послуга, з виїзду лікаря безпосередньо до пацієнта.

Діагноз міопатія – це не пожиттєвий вирок. Завітайте на консультацію у клініку Alphacell та відчуйте позитивні зміни в організмі вже після першого курсу лікування!

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0