Лікування ішемії нижніх кінцівок
Розділ: Неврологія

Лікування ішемії нижніх кінцівок

Ішемічне ураження нижніх кінцівок характеризується недостатнім надходженням крові до тканин ніг в результаті порушення кровообігу. Небезпека захворювання виражається в великому числі ампутацій кінцівок у зв’язку з критичною ішемією нижніх кінцівок. Але до такого стану можна не доводити себе, звернувшись за кваліфікованою медичною допомогою. Центр регенеративної медицини Alphacell проводить діагностику та лікування ішемії нижніх кінцівок.

Вартість лікування:
від 500 €

Симптоми ішемії нижніх кінцівок

У більшості випадків причиною ішемії є атеросклероз нижніх кінцівок. Хвороба на початкових етапах протікає безсимптомно. Далі з’являються швидка втомлюваність ніг та підвищена чутливість до холоду, біль після фізичного навантаження, кульгавість. Якщо вчасно не почати лікування, то хронічна ішемія нижніх кінцівок перетікає у критичну.

Лікування ішемії нижніх кінцівок у Рівному

Центр регенеративної медицини Alphacell проводить лікування ішемії нижніх кінцівок. Лікування призначають в індивідуальному порядку, в залежності від запущеності захворювання, загального стану і віку хворого, рівня його активності та супутніх захворювань.

У клініці для діагностування хвороби проводиться огляд пацієнта з проведенням оцінки чутливості і рухової активності та додаткові методи дослідження.

Клініка Alphacell проводить лікування ішемії клітинними технологіями та хірургічними методами. До лікування ішемії нижніх кінцівок у центрі регенеративної медецини застосовують метод АМК- терапії. За допомогою біоактивних речовин, виділених лабораторним шляхом, які вводяться в зону пошкодження і запускають цілу низку відновних процесів. В інших випадках на допомогу приходить хірургія, яка здійснить відновлення прохідності судини і забезпечить адекватний руху крові по ній.

На завершальному етапі лікування висококваліфіковані лікарі надають консультацію з коригування способу життя пацієнта.

Далеко не кожному пацієнтові пропонують хірургічне втручання при ішемії нижніх частин тіла. На ранніх етапах захворювання застосовується традиційна терапія. То ж не втратьте можливість ходити, записуйтесь на консультацію у медичний центр Alphacell, ми радо допоможемо вам!

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Микола Литвинчук (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0