Рівне Київ
Лікування хвороби Паркінсона
Розділ: Неврологія

Лікування хвороби Паркінсона

Хвороба Паркінсона – це хронічне дегенеративне захворювання нервової системи, при якому людина втрачає здатність контролювати свої рухи.

Захворювання розвивається відносно повільно, але має схильність до прогресування. Раніше рахували, що захворювання не піддається лікуванню, але сучасна регенеративна медицина пропонує новий метод у боротьбі з недугою – МСК – терапію. Клініка Alpha Cell лікує хворобу Паркінсона за допомогою ауто клітинної терапії!

Вартість:
від 100 000 грн
Тривалість:
30 хв

Симптоми хвороби Паркінсона

Протягом процесу, при якому число клітин у головному мозку, які виробляють гормон дофамін, зменшуються, хвороба Паркінсона прогресує активніше. В результаті знижується рівень роботи тих ділянок головного мозку, які контролюють мимовільні рухи кінцівок.

Причини, що призводять до захворювання залишаються до кінця не вивченими, тим не менш, в якості причин захворювання розглядається поєднання кількох факторів:

1. Старіння;

2. Спадковість (генетична схильність);

3. Деякі токсини і речовини.

Основні симптоми захворювання:

  • сповільненість при виконанні рухів;
  • відчуття скутості в м’язах при виконанні рухів;
  • тремтіння в спокої однієї або декількох кінцівок;
  • нестійкість у вертикальному положенні тіла.

Лікування хвороби Паркінсона у Рівному

Донедавна хворобу Паркінсона лікували медикаментозно, компенсуючи недостатній дофамін в організмі, але таке лікування у багатьох випадках вважалось малоефективним. Сучасна медицина пропонує ефективну альтернативу медикаментам при лікуванні даного захворювання – МСК терапію.

Центр регенеративної медицини Alphacell лікує хворобу Паркінсона за допомогою МСК- терапії, яка призупиняє дегенеративні процеси головного мозку. Клініка Alphacell надає повну консультацію стосовно хвороби Паркінсона, лікує першопричини захворювання та надає послуги з виїзду спеціалістів особисто до пацієнтів.

На сьогодні МСК-терапія на практиці довела можливість призупинення дегенеративних змін в тканинах мозку та стала справжнім ривком уперед при лікуванні хвороби Паркінсона.

 

Поширені запитання
Що не можна робити при хворобі Паркінсона?

При хворобі Паркінсона не можна: голодувати; вживати багато солі; фастфуд, велика кількість солодощів; алкоголь, підсолоджені напої.

Як швидко прогресує хвороба паркінсонізму?

У людей похилого віку захворювання на початку розвитку хвороби протікає повільніше. Якщо хвороба розвивається після 60 років, іноді від появи перших симптомів до постановки діагнозу проходить 10 років.

Яка різниця між паркінсоном та паркінсонізмом?

Хвороба Паркінсона – це ідіопатичний варіант паркінсонізму; єдина самостійна, первинна форма паркінсонічного синдрому, який у всіх інших випадках має вторинний характер щодо будь-якого основного захворювання центральної нервової системи.

Яке лікування є ефективним при хворобі Паркінсона?

Ефективною терапією при хворобі Паркінсона є лікування введенням МСК (мезенхімальних стовбурових клітин), що призупиняє дегенеративні процеси головного мозку.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0