Рівне Київ
Лікування розсіяного склерозу
Розділ: Неврологія

Лікування розсіяного склерозу

Розсіяний склероз є хронічним аутоімунним захворюванням нервової системи. В основі захворювання лежить ушкодження оболонок нервових волокон активованої імунною системою, що призводить до порушення проведення імпульсів і розвитку різноманітних неврологічних симптомів. Хвороба погано піддається лікування, і раніше класична терапія була могла тільки призупинити розсіяний склероз, а не вилікувати його. Клініка регенеративної медицини Alpha Cell проводить лікування недугу за європейськими стандартами МСК-терапії.

Вартість:
від 100 000 грн
Тривалість:
30 хв

Симптоми розсіяного склерозу

Симптоми розсіяного склерозу різноманітні і можуть включати в себе такі порушення як: слабкість або оніміння в руках і ногах, зниження зору, хиткість і нестійкість при ходьбі, двоїння в очах, запаморочення, підвищення м’язового тонусу, порушення сечовипускання і багато інших симптомів. На відміну від побутової трактування терміна “склероз”, порушення пам’яті при розсіяному склерозі зустрічаються вкрай рідко.

Лікування розсіяного склерозу у Рівному

Важливо відзначити, що терапія розсіяного склерозу повинна бути розпочата максимально рано, з моменту постановки діагнозу. Клініка Alpha Cell лікує розсіяний склероз за допомогою МСК –терапії. Для клітинної терапії використовуються особисті клітини пацієнта. Таке лікування не викликає жодних негативних наслідків в організмі, є абсолютно безпечним, викликає стійкий ефект тривалої дії.

Переваги лікування в центрі Alpha Cell в порівнянні з іншими закладами:

  • Лікування неврологічних захворювань за європейськими стандартами та запатентованою методикою, краще за все інше розкаже про професійність наших лікарів;
  • Ми лікуємо не симптоми, а першопричину виникнення хвороби;
  • Універсальність лікування. МСК-терапію в залежності від конкретного випадку можна поєднувати з традиційним лікуванням.

Наші спеціалісти можуть виїжджати безпосередньо до пацієнта.

 

Поширені запитання
Що не можна робити при розсіяному склерозі?

Відмовитись від шкідливих звичок. Мається на увазі куріння та зловживання алкоголем. Чи не перегріватися. Хворим на розсіяний склероз не можна приймати гарячі ванни, перебувати в задушливому приміщенні, відвідувати сауну та лазню.

Що буде, якщо не лікувати розсіяний склероз?

Це захворювання підступне – воно вражає нервову систему людини і може призвести до інвалідності. Однак такі люди можуть жити повноцінним життям, отримуючи медикаментозну терапію та психологічну підтримку.

Що може бути при розсіяному склерозі?

У розгорнутій фазі розсіяного склерозу характерні: болі (нестерпні, пекучі в ногах, в області обличчя, головні болі, а також болі в очних яблуках при їх русі).

Лікуючий лікар: Литвинчук Микола ( Лікар невролог )
Лікуючий лікар:
Литвинчук Микола
Лікар невролог
Результати застосування МСК вже показують високий рівень ефективності для лікування широкого спектру важких захворювань, збереження здоров’я молодості і навіть життя людей з розсіяним склерозом. В Україні цю технологію використовують всього кілька медичних закладів, таких як центр регенеративної медицини Alpha Cell у Рівному. Не варто боятися нових технологій, краще звертайтеся на консультацію і дізнайтеся про можливості їх застосування у вашому випадку!
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0