Лікування розсіяного склерозу
Розділ: Неврологія

Лікування розсіяного склерозу

Розсіяний склероз є хронічним аутоімунним захворюванням нервової системи. В основі захворювання лежить ушкодження оболонок нервових волокон активованої імунною системою, що призводить до порушення проведення імпульсів і розвитку різноманітних неврологічних симптомів. Хвороба погано піддається лікування, і раніше класична терапія була могла тільки призупинити розсіяний склероз, а не вилікувати його. Клініка регенеративної медицини Alphacell проводить лікування недугу за європейськими стандартами МСК-терапії.

Вартість:
від 3000 €

Симптоми розсіяного склерозу

Симптоми розсіяного склерозу різноманітні і можуть включати в себе такі порушення як: слабкість або оніміння в руках і ногах, зниження зору, хиткість і нестійкість при ходьбі, двоїння в очах, запаморочення, підвищення м’язового тонусу, порушення сечовипускання і багато інших симптомів. На відміну від побутової трактування терміна “склероз”, порушення пам’яті при розсіяному склерозі зустрічаються вкрай рідко.

Лікування розсіяного склерозу у Рівному

Важливо відзначити, що терапія розсіяного склерозу повинна бути розпочата максимально рано, з моменту постановки діагнозу. Клініка Alphacell лікує розсіяний склероз за допомогою МСК –терапії. Для клітинної терапії використовуються особисті клітини пацієнта. Таке лікування не викликає жодних негативних наслідків в організмі, є абсолютно безпечним, викликає стійкий ефект тривалої дії.

Переваги лікування в центрі Alphacell в порівнянні з іншими закладами:

  • Лікування неврологічних захворювань за європейськими стандартами та запатентованою методикою, краще за все інше розкаже про професійність наших лікарів;
  • Ми лікуємо не симптоми, а першопричину виникнення хвороби;
  • Універсальність лікування. МСК-терапію в залежності від конкретного випадку можна поєднувати з традиційним лікуванням.

Наші спеціалісти можуть виїжджати безпосередньо до пацієнта.

 

Лікуючий лікар: Литвинчук Микола ( Лікар невролог )
Лікуючий лікар:
Литвинчук Микола
Лікар невролог
Результати застосування МСК вже показують високий рівень ефективності для лікування широкого спектру важких захворювань, збереження здоров’я молодості і навіть життя людей з розсіяним склерозом. В Україні цю технологію використовують всього кілька медичних закладів, таких як центр регенеративної медицини Alpha Cell у Рівному. Не варто боятися нових технологій, краще звертайтеся на консультацію і дізнайтеся про можливості їх застосування у вашому випадку!
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0