Рівне Київ

Кріоліполіз – холодна сила краси та швидке схуднення

Розділ: Корекція фігури

Кріоліполіз – новітня методика корекції фігури, яка була запатентована в 2012 році в США. Процедура “Кріоліполіз” визнана, як така, що по ефективності не поступається хірургічній ліпосакції, а в багатьох аспектах є набагато кращою за хірургічні методи.

Що таке кріоліполіз

Кріоліполіз- зменшення проценту жирових тканин шляхом їх охолодження за допомогою спеціального апарату. Методика розроблена на основі фізико-біологічних процесів нашого організму, а саме чутливості жирових тканин до холоду. В результаті селективного охолодження запускається процес апоптозу -відмирання жирових клітин.Таким чином вже за першу процедуру вдається позбутися від 20- 50% локальних жирових відкладень. Процедуру можна робити як на тілі так і на обличчі.

Показання до процедури

  • Локальні жирові відкладення на животі, талії, боках, ногах, бедрах ( зовнішніх та внутрішніх частин)
  • Цилюліт

Протипокази

вагітністьонкозахворюванняхолодова алергіясерйозні захворювання печінки та нироквідкриті рани в місці обробки.

Також не радиться робити процедуру в період лактації та менструального циклу. У першому випадку змінюється гормональний фон, кріоліполіз може не дати бажаного ефекту, а також негативно впливає на лактацію. В другому випадку жінка стає більш чутливою, а сама процедура може викликати больові відчуття.

Рекомендації до та після процедури

До

не приймати сауни та бані за день до сеансунічого не їсти та не пити за півтори години до процедурине відвідувати солярій в день процедури.

Після

збільшити кількість питної водивідмовитися від токсинів : куріння, алкоголь та жирна їжаввести регулярні фізичні навантаження.Переваги кріоліполіза: 

  • Безопераційний метод видалення жиру, завдяки чому відсутній період реабілітації
  • Більш бюджетний метод, що дозволяє більшій частині жінок та чоловіків скористатися цією послугою.
  • Ніяких ризиків: хірургічне втручання – це завжди ризик для пацієнта.

Кріоліполіз – прекрасна процедура для тих, хто готовий попрощатися з лишніми кілограмами раз та назавжди. За допомогою процедур можна досягти швидкого ефекту, а завдяки особистим зусиллям підтримувати його.

Опубліковано: 23.04.2021