Рівне Київ

Кріоліполіз – процедура, яка допомагає позбутися жирових відкладень

Розділи: Дієтологія, Корекція фігури
Кріоліполіз - безопераційна ліпосакція

Сьогодні ми поговоримо про кріоліполіз, який користується популярністю серед медичних послуг нашого центру регенеративної медицини Alpha Cell. Це один з найдієвіших неінвазивних методів видалення жиру. Як випливає з назви («krýos» із грецької означає «мороз» або «лід»), метод заснований на роботі з низькими температурами.

Трішки історії

Використовувати холод у медицині почали здавна, як мінімум за часів Гіппократа. Для лікування різноманітних хвороб і небажаних станів застосовувалися крижані компреси, ванни, обливання та багато іншого. В естетичну медицину холод «прийшов» порівняно недавно. Все почалося з морозива.

1970 року групу вчених зацікавив незвичайний випадок. У шестимісячної дівчинки, якій під час росту зубів давали морозиво для полегшення болю, почала червоніти та пухнути щока. Дитину доставили до відділення невідкладної допомоги з підозрою на абсцес, але жодного запалення не виявили. Як виявилося, холод запустив процес апоптозу — тобто природне руйнування клітин. Це назвали «мороженим паннікулітом» (popsicle panniculitis).

Через багато років, 2008-го, лікарі Гарвардської школи медицини Річард Рокс Андерсон та Дітер Манштейн вирішили дослідити «морожений паннікуліт» докладніше. Їхня початкова ідея полягала в тому, що якщо холод зміг запустити процес виведення жиру з щоки, то на інші частини тіла він має впливати аналогічно. Отже, чому б не використати це в естетичній медицині?

Провівши безліч експериментів, Андерсон і Манштейн змогли розрахувати оптимальні температури, при яких руйнування жирової тканини майже не супроводжується побічними ефектами. Власне так і розпочала своє існування нова методика.

Чи ефективний кріоліполіз для схуднення?

Найкраще кріоліполіз впливає на жирові відкладення в ділянці живота – в зонах, які найскладніше піддаються корекції за допомогою фізичних вправ, дієт та інших методик. Крім того, кріоліполіз дозволяє назавжди попрощатися із зайвими сантиметрами в області стегон, талії, верхньої частини рук й «галіфе».

Кристалізуючись під спрямованим впливом низьких температур, жир руйнує мембрани клітин та виводиться з організму природним шляхом, не створюючи при цьому навантаження на печінку.

Результатів процедури годі чекати: перші зміни помітні на протязі перших трьох тижнів після проведення. Остаточний ефект можна буде спостерігати через 2-3 місяці після процедури. Залежно від зони обробки і використовуваного апарату, за один сеанс можна позбутися 25-40% зайвого жиру, а за 2-3 процедури – до 80%.

За ефективністю кріоліполіз часто порівнюють із ліпосакцією. Однак, на відміну від останньої, він не передбачає оперативного втручання. Метод не вимагає знеболювання, введення трубок чи канюль, а також подальшої реабілітації. Мало того, кріоліполіз чудово комбінується з іншими процедурами, наприклад, лімфодренажним масажем. Кількість проведення процедур допомагає встановити після консультації лікар-дієтолог.

Особливості проведення кріомоделювання в м. Рівне

  1. Спеціальний вакуумний аплікатор втягує жирову складку, охолоджуючи її за допомогою унікальної стереоскопічної системи охолодження.
  2. Під впливом холоду жирові клітини розпадаються та гинуть.
  3. Вплив вакууму порушує кровообіг у жировій складці, що посилює ефект. Завдяки подвійному впливу (холод та вакуум) жирові клітини руйнуються зсередини.
  4. Продукти розпаду безпечно виводяться лімфатичною системою.

Наш медичний центр використовує у своїй роботі ефективні методи, які користуються популярністю не лише в Україні, а й у європейських країнах, де вони почали використовуватися значно раніше. Окрім кріоліполізу клініка пропонує інноваційні клітинні технології, які допомагають відновити повноцінну роботу будь-якої частини людського тіла, та, в загальному, омолоджуючи його.

Кріоліпосакція безболісна і комфортна для пацієнта, тому протягом сеансу він може читати, працювати на ноутбуці або спати. Після закінчення сеансу спостерігається місцева гіперемія (почервоніння), проте вона проходить протягом 15–30 хвилин.

Унікальність дії полягає в тому, що вона забезпечує довготривалий результат. Завдяки інноваційним насадкам кількість жирових клітин в обробленій зоні суттєво скорочується назавжди.

Попри максимальну безпеку, процедура все ж таки має протипоказання. Так, її не слід проводити клієнтам з надмірним ожирінням, холодовою алергією, неврологічними розладами, екземою або дерматитом в оброблюваній зоні, хронічними захворюваннями нирок та печінки, наявністю електрокардіостимулятора, а також при вагітності та в період лактації.

Всім іншим апарат забезпечує відмінні результати без неприємних відчуттів та без побічних ефектів. Процедури кріоліполізу допоможуть розпрощатися з зайвими кілограмами раз і назавжди, а завдяки власним зусиллям Ви зможете підтримувати цей результат довгі роки.

Опубліковано: 28.11.2021
Схожі послуги
0 / 0