Рівне Київ

Яка пора року найкраща для проведення пластичних операцій?

Розділ: Пластична хірургія
Висококваліфікований експерт в області естетичної хірургії в м. Рівне

Найчастіше питання, яке задають пацієнти хірургам – це коли найкраще робити пластичну операцію. Чи можна пластику проводити в холодну пору року – восени та взимку?

Холодна пора року якраз є гарним періодом саме для пластичних операцій. Розглянемо причини, через які пластичні операції найкраще робити восени-взимку.

Чому зима – хороший час для пластичних операцій? -н2

1. Інтенсивність сонячних променів

У холодну пору року активність сонячних променів зменшується, і агресивний ультрафіолет не випромінюється тією мірою, якою вона буває навесні та влітку. Це позитивно позначається на реабілітаційному періоді, що зменшує ймовірність утворення пігментації на ранах.

2. Можна приховати шрами

У холодну пору року ми одягаємо на себе більше одягу, “закутуємося” шарфом, тому приховати післяопераційні шрами буде набагато простіше.

3. Взимку набряків менше.

Вся справа в рідині, що споживається. Влітку, у спеку, ми споживаємо більше рідини, яка, затримуючись в організмі, призводить до утворення набряків.

4. Комфортне носіння компресійної білизни

Після деяких операцій: абдомінопластика, ліпосакція, маммопластика, підтяжка грудей, необхідно носити компресійну білизну. У спеку це завдає дискомфорту, тому, що ділянки під такою білизною можуть потіти.

5. Подвійні позитивні емоції.

Щоб ефект від пластики радував, і Ви могли ділитися цим почуттям із рідними та близькими, можна зробити пластичну операцію якраз перед Новим роком. У Новий рік – з оновленою зовнішністю!

6. Відпустка.

Осінь та зима – не найпопулярніший час для відпустки. Тому взяти відпустку у цей час буде набагато простіше.

Проведення пластичних операцій у м Рівне

Підкреслити свою природну красу можна, довірившись естетичній медицині – пластичній хірургії та лікареві з великим практичним досвідом. 16-17 грудня – приїзд відомого хірурга естетичної медицини у м. Рівне. Корнієнко Олександр Григорович – лідер нового покоління пластичних хірургів, в  арсеналі якого великі знання та вільне володіння найкращими методами сучасної пластичної хірургії.

Я вважаю, що вибір хірурга – найвідповідальніший крок для людини, яка приймає рішення про пластичну операцію. Я точно знаю, що головна та єдина мета моєї роботи – щасливі пацієнти.” – розповідає Корнієнко О.Г.

Виконує такі види пластичних та реконструктивних операцій:

  • ліпосакція;
  • омолодження;
  • ринопластика;
  • покращення форми молочних залоз та сідниць;
  •  блефаропластика;
  • отопластика;
  • абдомінопластика.

Для прийняття будь-якого рішення стосовно розв’язання естетичних проблем необхідна консультація пластичного хірурга. Попередня діагностика дуже важлива для визначення ступеня можливого ризику і протипоказань.

Опубліковано: 10.12.2021
Схожі послуги
0 / 0