Рівне Київ

Чому в чоловіків випадає волосся?

Розділ: Волосся
Як боротися з чоловічим облисінням у м Рівне?

Надмірне випадіння волосся – проблема, яка стосується як жінок, так і чоловіків. Причин для цього багато й вони дуже різні. У чоловіків найпоширенішою причиною випадіння волосся є андрогенна алопеція, також відома як облисіння за чоловічим типом. Нею страждає в середньому кожен третій чоловік у віці від 25 до 40 років і близько 60% чоловіків у віці 50 років. Це генетично обумовлений процес і розвивається поступово. Зазвичай це починається з скронево-лобної втрати волосся і призводить до утворення так званого вигину біля фронтальних кутів. Волосся часто рідшає на маківці одночасно. Безволоса зона збільшується, поглиблення стикаються і утворюють більшу залисину. 

З чим пов’язане чоловіче випадіння та облисіння? 

Чоловіче облисіння в основному пов’язане з двома факторами:

  • прогресуюча мініатюризація волосяних фолікулів,
  • наявність андрогенів (чоловічих гормонів).

При андрогенній алопеції тривалість фази росту волосся (фаза анаген) скорочується, що призводить до появи коротших і слабших волосин у наступних циклах. При цьому фаза пролапсу (фаза телоген) подовжується, і період між нею та початком наступного циклу збільшується, відповідно. Весь цей механізм є результатом складних біохімічних змін, що відбуваються у волосяних фолікулах під впливом дигідротестостерону (ДГТ). 

ДГТ є похідним тестостерону (чоловічого гормону з групи андрогенів), утворений під дією ферменту тестостерону 5-альфа-редуктази. Зміни, викликані наявністю ДГТ, призводять до прогресуючого процесу мініатюризації волосяних фолікулів і ослаблення їх кровопостачання. Це пов’язано зі зміною структури кровоносних судин шкіри голови. Причини недостатнього підепідермального кровообігу сприяють тому, що волосяний фолікул недостатньо живиться. Волосся стає тоншим і менш забарвленим. Розмір волосяного фолікула зменшується з кожним циклом. Згодом ріст волосся практично повністю припиняється. Дія андрогенів на волосяний фолікул також підвищує активність сальних залоз, що призводить до надмірного вироблення шкірного сала і посилює випадіння волосся.

Як боротися з чоловічим облисінням у м Рівне? 

Перш за все варто звернутися до лікаря, який займається лікуванням волосся і є спеціалістом своєї справи. У нашому медичному центрі працюють досвідчені лікарі-трихологи. Після якісної цифрової технології (трихоскопії) фахівець може визначити причину випадіння волосся. Також після огляду можуть бути призначені додаткові аналізи та підібрано ефективне лікування (наприклад, тромболізат терапія, мезотерапія, плазмотерапія, екзоконцетрат та інші дієві процедури, що є у нашому центрі).

Найпростіше зупинити прогресування випадіння волосся у випадку чоловічого облисіння на його ранніх стадіях, коли волосяні фолікули не були повністю мініатюризовані. Найкраще підійти до цієї проблеми комплексно:

  • блокування перетворення тестостерону в дигідротестостерон (ДГТ)
  • зміцнення волосяного фолікула за рахунок покращення його кровопостачання та живлення
  • зменшення виділення шкірного сала

Процедури, що пропонує та використовує для лікування випадіння волосся наша трихологічна клініка – це інноваційні продукти, які комплексно вирішують проблему випадіння волосся у чоловіків і чия ефективність у пригніченні випадіння волосся була підтверджена дослідженнями застосування.

Опубліковано: 08.03.2023
Схожі послуги
0 / 0
Це вам може бути цікаво