Рівне Київ

Випадіння волосся після коронавірусу

Розділи: Дерматологія, Новини, Волосся
Трихолог пояснює, як зупинити випадіння волосся після коронавірусу

Після перенесеного ковіду багато пацієнтів зустрічаються з проблемою випадіння волосся, причому цей процес може настати через два тижні або навіть місяці після одужання. Про це розповідає лікар-трихолог нашого медичного центру Alpha Cell.

За її словами, не завжди людина відразу помічає, що у неї починає випадати волосся. Іноді виявити це вдається лише за певний період часу після перенесеного захворювання. Лікар звернула увагу, що волосся починає випадати приблизно через два-три місяці після ковіду. Це пояснюється тим, що волосся розвивається за певним циклом, який складається з різних фаз.

Чому випадіння відбувається після перенесення коронавірусу? 

“Причина в тому, що під час захворювання на коронавірус страждає весь організм, причому як від самої інфекції, так і від токсичної дії препаратів для її лікування” – говорить Ілона Сергіївна.

Випадіння волосся настає різко, що викликає страх та паніку у пацієнтів. Ілона Сергіївна радить у таких випадках звертатися за консультацією лікаря-трихолога. Це необхідно, щоб зрозуміти причину на мікрорівні та оцінити її масштаб.

Як зупинити випадіння волосся після коронавірусу? 

Проводяться певні аналізи, необхідні конкретному пацієнтові. Всі необхідні аналізи можна здати відразу на місці, відвідавши фахівця. Центр регенеративної медицини має широкий спектр медичних послуг, які є доступними кожному.  Після отримання результатів аналізів, трихолог вже може призначити пацієнту коригуючу та відновлювальну терапію.

Після ковіду люди можуть стикатися не лише з випадінням волосся. У них може спостерігатися більш виражена стомлюваність, зміна голосу та порушення пам’яті. Відновити ріст волосся без допомоги медиків можна лише в поодиноких випадках, додає лікар.

«Я спостерігаю за ситуацією більше 2 років, але можу сказати, що тільки одиниці відновлюють повноцінний ріст волосся самостійно. В інших пацієнтів можуть виникати і супутні захворювання», — сказала лікар-трихолог.

Щоб зупинити випадіння волосся, слід звернутися до фахівця, який поставить точний діагноз, з’ясує, яких елементів не вистачає організму, а потім призначить повноцінне лікування. За спостереженнями нашого трихолога, звичайні препарати для стимуляції росту волосся на тлі постковідного синдрому можуть і не допомогти. Тому спроби зберегти шевелюру самостійно, купивши в аптеці той чи інший засіб, можуть призвести лише до марних витрат, вважає лікар.

Опубліковано: 09.02.2022
Схожі послуги
0 / 0