Рівне Київ

Як вберегти волосся від холоду?

Розділ: Волосся
Як вберегти волосся від холоду?

Про те, що низькі температури небезпечні для шкіри обличчя та рук, знають усі. Багато красунь не шкодують часу і коштів на догляд за шкірними покривами в холодну пору року, балуючи своє обличчя спеціальними кремами й масками. А чи впливає холод на волосся, і якщо так, то як саме? Спробуємо розібратися.

Взимку волосся знаходиться під подвійним ударом. По-перше, весь організм відчуває нестачу поживних речовин, і це сильно позначається, несприятливим чином, на стані волосся. По-друге, жорсткі кліматичні умови також негативно впливають: мороз і вітер роблять волосся позбавленим блиску, сухим і ламким.

 

Як захистити волосся від холоду?

Дотримання цих нехитрих порад дозволить Вам вберегти волосся від шкідливого впливу холодного повітря, і навесні воно обов’язково порадує Вас та оточуючих своїм блиском, густотою та об’ємом. Також, задля своєї ж безпеки, відвідуйте консультації трихолога.

  • Зверніть увагу на раціон: вживайте більше поживних продуктів, що містять жири, вітаміни, мінерали.
  • Намагайтеся менше піддавати волосся перепадам температури.
  • Такі фактори, як миття голови, сушіння феном, укладання та вплив холоду, слід мінімізувати. Намагайтеся мити голову не кожен день. А після миття давати волоссю висихати самостійно, без використання фена.
  • Мінімізувати використання засобів для укладання, що роблять волосся сухим.
  • І головне, не дозволяйте їм довгий час залишатися на холоді, візьміть за правило носити шапку навіть за нульової температури.
  • Правильно підберіть собі шапку і навчіться нею користуватися. Так-так, не дивуйтеся, носити головний убір взимку треба «розумно». Отже, шапку вибираємо лише з натуральних матеріалів. Це може бути хутро або натуральна шерсть.
Опубліковано: 04.01.2022
Схожі послуги
0 / 0