Рівне Київ

Здоров'я волосся у чоловіків: основні проблеми та їх лікування у м Рівне

Розділ: Волосся
Здоров'я волосся у чоловіків: основні проблеми та їх лікування у м Рівне

Здоров’я волосся може стати проблемою для багатьох чоловіків. Незалежно від віку, здоров’я волосся може впливати на самооцінку та довіру до себе. Визначити, чому випадає волосся, може тільки лікар-трихолог. Покладаючись на результати аналізів та дані, одержані за допомогою трихоскопії у м Рівне, а також з урахуванням зовнішніх ознак, фахівець може дати чоловікові поради щодо лікування. У цій статті будуть розглянуті основні проблеми, що стосуються здоров’я волосся у чоловіків, та методи їх лікування.

Які проблеми із волоссям виникають у чоловіків? 

Одна з найбільш поширених проблем з волоссям у чоловіків – це випадіння волосся або алопеція. Випадіння волосся може статися з різних причин, таких як генетична схильність, стрес, хвороби, неправильне харчування, шкідливі звички та неправильний догляд за волоссям. 

Ще одна проблема з волоссям у чоловіків – це лупа або псоріаз. Лупа зазвичай з’являється на шкірі голови та супроводжується свербінням та подразненням. Псоріаз же характеризується появою сухих червоних плям на шкірі, які часто покриваються білими лусочками. 

Крім того, неправильний догляд за волоссям також може стати проблемою для здоров’я волосся. Неправильне миття та використання шкідливих хімічних засобів можуть призвести до висихання та пошкодження волосся, що може спричинити його ламкість та випадіння. 

Лікування проблем із волоссям у м Рівне

Узагалі, здоров’я волосся у чоловіків залежить від різних факторів, включаючи генетичну схильність, стиль життя та догляд за волоссям. Однак втрата волосся не стає помітною відразу, тому якщо ви побачили, що на гребінці/подушці залишається занадто велика кількість волосся – це привід звернутися до лікаря-трихолога, який проведе обстеження шкіри голови, збере анамнез, поставить діагноз та призначить лікування.

Сьогодні в арсеналі лікарів трихологічної клініки у м Рівне є безліч способів зберегти здорову і красиву шевелюру. У тому числі й за допомогою ін’єкцій поживних процедур, таких як мезотерапія, тромболізат терапія, екзосомальна терапія, плазмотерапія шкіри голови.

Щоб бути впевненим в ефективності будь-якого лікування, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем – лікарем-трихологом. Кожному пацієнту лікар призначає індивідуальну схему лікування проблеми.

Профілактика проблем із волоссям у чоловіків 

Часто ми не звертаємо уваги такий чинник, як спосіб життя людини. Адже він насамперед є профілактикою чоловічого облисіння. Необхідно дотримуватися регулярного збалансованого харчування, відмовитися від шкідливих звичок, ретельно доглядати за волоссям і використовувати якісну косметику для догляду. Можливо, регулярні візити до фахівців та їхні поради допоможуть вам ефективно підтримувати здоров’я волосся. 

Опубліковано: 09.05.2023
Схожі послуги
0 / 0