Рівне Київ

Що робити з випадінням: поради трихолога при випаданні волосся

Розділ: Волосся
Що робити, щоб волосся не випадало? Поради трихологів у м Рівне

Втрата волосся є неприємною проблемою, яка може суттєво позначитися на вашому зовнішньому вигляді та самопочутті. Щоб запобігти випадінню волосся, важливо звернути увагу на стан загального здоров’я та правильно доглядати за волоссям.

Один із факторів, які впливають на випадіння волосся – це харчування. Недостатнє надходження поживних речовин може призвести до ослаблення волосся та його випадіння. Переконайтеся, що ваш раціон містить достатню кількість білків, вітамінів та мінералів. Включайте до їжі фрукти, овочі, горіхи, насіння та інші корисні продукти.

Чи може шампунь призвести до випадіння волосся?

Також важливо правильно доглядати за волоссям. Застосування агресивних шампунів та інших засобів для волосся може призвести до проблем. Використовуйте шампуні та кондиціонери з натуральними інгредієнтами, уникайте занадто гарячої води під час миття волосся. Також обмежуйте використання фенів та інших термічних засобів для стайлінгу волосся.

Регулярний масаж голови допоможе покращити кровообіг та живлення волосяних фолікулів, що сприятиме зміцненню волосся. Крім того, уникайте стресів та вживання надмірної кількості алкоголю та нікотину. 

Якщо ви спостерігаєте випадіння волосся протягом тривалого періоду часу, краще звернутися до трихологічної клініки у м Рівне. Трихологи зможуть діагностувати причину проблеми та призначити ефективне лікування.

Що може допомогти з випадінням волосся у м Рівне?

Лікування випадіння волосся може включати в себе прийом вітамінних комплексів, призначенні відповідних засобів догляду за волоссям. У деяких випадках можуть бути необхідні ін’єкційні процедури: мезотерапія, плазмотерапія, екзосомальна терапія та тромболізат терапія. Вони зміцнюють волосяні фолікули, пробуджують їх, покращують живлення шкіри голови та сприяють росту нового волосся. 

У будь-якому випадку, запобігання випадіння волосся – це найкращий підхід. Правильний догляд за волоссям та здоровий спосіб життя можуть допомогти уникнути проблем. Не забувайте, що зовнішній вигляд волосся – це лише відображення вашого загального здоров’я!

 

Опубліковано: 28.04.2023
Схожі послуги
0 / 0