Рівне Київ

Після пологів випадає волосся: чи варто турбуватися?

Розділ: Волосся
Після пологів випадає волосся: чи варто турбуватися?

Переважна більшість жінок, що народжували, так чи інакше зустрічаються з випадінням волосся. Різниця лише в інтенсивності та тривалості цього процесу. Це може статися з різних причин, враховуючи й серйозні порушення в роботі організму. Тому перед спробами вирішити проблему Вам варто проконсультуватися у трихолога.

Якщо своєчасно виявити ендокринну хворобу або іншу причину, то можна максимально швидко відновити звичайну густоту волосся.

Чому випадає волосся після народження дитини? 

Після народження малюка через кілька місяців волосся втрачає свій блиск і красу. Процес випадіння може відбуватися через такі причини:

  1. Фізіологічна алопеція. Гормональні збої при вагітності призводять до того, що змінюється густота й зовнішній вигляд волосся. Але при цьому випадіння майже непомітне. Протягом півроку організм повертається до звичного стану, а волосся повертає свій початковий вигляд.
  2. Стресові ситуації. Безсонні ночі, післяродова депресія, постійна втома можуть спричинити випадіння волосся. 
  3. Знижений рівень гемоглобіну. Це досить розповсюджена проблема під час вагітності. Особливо у випадку сильної втрати крові під час пологів.
  4. Нестача вітамінів та мінералів. Ця проблема характерна під час грудного вигодовування, якщо мама дотримується дієти або обмежує себе деякими продуктами задля того, що уникнути алергії у малюка.
  5. Андрогенетичне облисіння. Це та ситуація, коли випадіння волосся є обумовленим генетично. 

Як боротися з випадінням волосся після пологів?

Щоб зупинити випадіння волосся варто звернутися за допомогою до трихолога, який призначить ефективне лікування. А щоб не погіршувати ситуацію ще сильніше, дотримуйтеся простих рекомендацій: приймайте вітаміни на період вагітності, після виписки з пологового будинку використовуйте якісні засоби догляду за волоссям із ефектом зміцнення та живлення, використовуйте дерев’яний гребінець чи щітку з натуральних матеріалів, захищайте волосся від перепаду температури, рідше використовуйте фен.

Кардинально вирішити проблему з випадінням волосся після пологів допоможуть спеціалізовані ін’єкційні процедури. Вони високоефективні, після їх використання результат помітний за короткий період часу. 

Медичний центр Alpha Cell пропонує такі ефективні ін’єкційні методики, як:

На консультації трихолог допоможе визначити точну причину випадіння волосся та підбере процедуру, що буде актуальною для окремого випадку.

Опубліковано: 10.02.2023
Схожі послуги
0 / 0
Це вам може бути цікаво