Рівне Київ

Як зупинити випадіння волосся?

Розділи: Новини, Волосся
Як зупинити випадіння волосся?

Випадіння волосся (алопеція) – найпоширеніше захворювання, що призводить до порідіння або повного зникнення волосяного покриву голови. Сучасна медицина винайшла кілька методів лікування цієї хвороби – кожен з них по-своєму ефективний. 

У здорової людини волосся росте протягом усього життя. Проте, з віком цей процес уповільнюється: волосся починає втрачати свій здоровий блиск та випадати. Алопеція проявляє себе по-різному: у чоловіків ця хвороба призводить до облисіння тім’яної та лобової часток, у жінок – до випадіння волосся в області центрального проділу голови. З часом, за відсутності, своєчасного лікування – процес прогресуватиме, а згодом може призвести до повного облисіння.

Профілактика та лікування випадіння волосся 

Якщо Ви помітили у себе ознаки облисіння, насамперед необхідно почати ретельніше доглядати за волоссям. Використовуйте якісні бальзами, кондиціонери, намагайтеся не фарбувати волосся та не пересушувати його феном. Але, на жаль, у багатьох випадках ці заходи не здатні зупинити процес випадіння. Якщо недуга прогресує і – незважаючи на профілактику – Ваше волосся дуже швидко рідіє та випадає, необхідно звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця.

Фахівець-трихолог зробить необхідні аналізи та, залежно від їх результату, запропонує дієвий метод відновлення волосяного покриву. Насамперед, трихолог на консультації проведе діагностику проблеми. Для цього шкіра голови досліджується спеціальним приладом – трихоскопом. Він дозволяє відстежувати ефективність лікування в динаміці. Крім того, проводиться спектральний аналіз волосся, який дозволяє встановити нестачу (або надлишок) тих чи тих мікроелементів у організмі. 

Способи лікування випадіння волосся в м Рівне 

У багатьох випадках ефективним буде проведення мезотерапії. Сенс процедури полягає в наступному: пацієнту вводять мікроін’єкції препаратів, що містять вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Ці речовини активізують кровообіг та сприяють стимуляції повноцінної роботи фолікулів. В результаті уповільнюється процес випадіння волосся, а їх ріст нормалізується. Важливо пройти курс із кількох сеансів – їх кількість визначається за результатами попередньої діагностики. 

Можна використовувати під час алопеції плазмотерапію (на курс 5-8 процедур). Сенс даної процедури полягає у тому, що клітини шкіри голови стимулюються факторами росту та активними речовинами, що виділяються із тромбоцитів самого пацієнта. В результаті покращується структура волосся і припиняється їх випадіння. 

Також центр регенеративної медицини Alpha Cell використовує для проблем із випадінням волосся ефективну тромболізат-терапію, що є інноваційною технологією, яка встигла вже стати рутиною у розвинених країнах. Така терапія є дієвішою від плазмотерапії, адже вона містить у собі набагато більшу концентрацію факторів росту та біологічно активних сполук. Фактори росту та хемокіни мають прямий ефект на волосяні фолікули, виводять їх зі сплячого стану та сприяють виживанню. 

Решта компонентів тромболізату гальмують запальні процеси і відновлюють судинну сітку, що збільшує потік мікро та макроелементів, біологічно активних сполук та насиченої киснем крові до волосяних фолікулів. Тромболізат пробуджує волосяні фолікули, повноцінно відновлює їх роботу, подовжує фазу анаген.

Екзоконцентрат для волосся – ін’єкційна процедура, результатами якої є стимуляція ангіогенезу, покращення кровопостачання шкіри голови, стимуляція поділу клітин, що задіяні у підтримці росту волосся.

Пам’ятайте, що краса волосся – це навіть запорука Вашого успіху. Зупинити процес випадіння буває складно, але головне – вчасно звернутися до грамотного фахівця.

Опубліковано: 09.07.2022
Схожі послуги
0 / 0