Рівне Київ

Трихоскопія як сучасний метод дослідження

Розділи: Волосся, Новини
Перевірка волосся під трихоскопом

Трихоскопія є сучасним апаратним методом дослідження. який проводиться за допомогою спеціального обладнання – трихоскопа. Вона дає можливість оцінити волосся та шкіру голови, і, за необхідності, призначити необхідне лікування для боротьби з такими захворюваннями як себорейний дерматит, псоріаз, алопеція тощо. Приватна клініка Alpha Cell для проведення трихоскопії в м. Рівне використовує цифровий трихоскоп, який обладнаний відеокамерою з потужною оптикою, що збільшує. Це дозволяє лікарю-трихологу оглядати проблемні ділянки шкіри голови під великим збільшенням та формувати об’єктивну оцінку наявної проблеми. Правильно поставлений діагноз – запорука успішного лікування!

Що показує трихоскоп?

Використовуючи трихоскоп, лікарі Alpha Cell мають можливість проаналізувати особливості структури волосяних цибулин, а також структуру самого волосся. Дослідження спрямоване на те, щоб:

  • визначити кількісний показник волосся з розрахунку на 1 см² ;
  • оцінити співвідношення кількості волосся на різних стадіях росту;
  • визначити діаметр волосин. Для об’єктивної оцінки слід оцінити волосини із різних ділянок волосяного покриву. Отримані результати необхідно порівняти з нормою, визначеною для Вашого кольоротипу. Товщина волосини – важливий параметр для встановлення діагнозу;
  • виявити причину надмірного випадіння волосся. Причиною алопеції може бути гормональний збій (причини можуть критися в патології щитовидної залози, частих стресах тощо), депресія, вплив зовнішніх факторів (ультрафіолетових променів, надмірної вологості, низької температури), анемія, вірусні захворювання та ін;
  • дослідити волосся по всій його довжині;
  • проаналізувати ефективність лікування, яке вже було призначено фахівцем у разі таких проблем, як алопеція, себорея та ін. 
  • вивчити структуру волосяної цибулини;
  • виконати макрозйомку волосся, а також шкіри голови з різним збільшенням на використовуваному приладі для того, щоб визначити тип шкіри голови та волосся.
  • оцінити роботу сальних залоз, наявність запалень, закупорки, ознак підвищеного вироблення шкірного сала тощо. 

Фотодіагностика стану волосся та шкіри голови за допомогою трихоскопа в м Рівне становить найбільшу діагностичну цінність при вирішенні таких проблем, як себорея, лупа, алопеція, грибкові захворювання шкіри голови тощо. 

Процедура показана, якщо Ви помітили надмірне випадіння волосся, сухість кінчиків, надмірну жирність голови, свербіж і лущення.

Трихоскопія у м Рівне

Як відбувається процедура трихоскопії в м Рівне? 

Трихоскопія в м Рівне абсолютно безболісна, процедура відбувається без травматизації шкіри. Спеціальної підготовки до проведення трихоскопії не потрібно Під час сеансу трихоскопії фахівець водить спеціальною маніпулою по шкірі голови та отримує зображення на екрані комп’ютера. На комп’ютері встановлюється спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє робити знімки, зберігати їх і спостерігати за розвитком захворювання в часі. В середньому дослідження займає близько 30 хвилин. 

Чому варто записатися на трихоскопію в Alpha Cell? 

Трихоскопія як неінвазивний метод діагностики волосся відрізняється низкою переваг, серед яких: відсутність протипоказань, абсолютна безпека та безболісність. Трихоскопія в Alpha Cell – найкращий вибір для Вашого волосся. Тут працюють трихологи, які проведуть діагностику волосся за допомогою трихоскопа. Сучасне обладнання дозволяє побачити об’єктивну картину стану Вашого волосся, вибрати правильне або скорегувати лікування, яке вже проводилося раніше, і назавжди позбутися проблем з волоссям. Alpha Cell  – це про індивідуальний підхід та максимальну уважність до кожного пацієнта.

Щоб записатися на процедуру трихоскопії Вам слід залишити заявку на сайті нашого медичного центру або зателефонувати за вказаним номером телефону. Менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання та зорієнтують за цінами на послуги.

Опубліковано: 16.06.2022
Схожі послуги
0 / 0