Рівне Київ

Екзосоми для боротьби з випадінням волосся

Розділи: Волосся, Клітинні технології
Екзосоми проти випадіння волосся

У нашому медичному центрі Alpha Cell ми використовуємо мембранні мішечки із певними біомолекулами, які сприяють росту волосся, їхню терапевтичну дію можна прирівняти до природного лікування випадіння волосся. Ці мембранні мішечки, які сприяють росту волосся, походять із мезенхімальних стовбурових клітин. Вони допомагають передавати інформацію між клітинами, омолоджують самі клітини, відновлюють волосся, стимулюють клітини до регенерації та пробуджують роботу сплячих фолікулів.

Таку терапію, що сприяє відновленню росту волосся ми використовуємо для пацієнтів різного віку, які мають проблеми з випадінням волосся. Екзосоми здійснюють первинний вплив безпосередньо на спеціалізовані клітини, змушуючи їх активувати внутрішньоклітинні системи відновлення. 

Що можуть лікувати екзосоми? 

Екзосомальна терапія лікує багато проблем, у тому числі:

  • Надмірне випадіння волосся
  • Тонке волосся
  • Випадіння лінії волосся (облисіння частинами)
  • Облисіння

Щоб дізнатися більше про терапевтичну дію екзосом, записуйтеся на консультацію до лікаря трихолога. Під час консультації Ви можете дізнатися про історію своєї хвороби та визначити, чи є Ви кандидатом на екзосомальну терапію проти випадіння волосся. Ін’єкції розподілені обережно, щоб максимізувати ефект лікування за допомогою концентрованих білкових факторів, які сприяють росту волосся. Лікування ефективне як для чоловіків, так і жінок. 

Яких результатів можна очікувати після лікування екзосомами в м. Рівне? 

Найважливішою функцією екзосом є те, що вони подовжують цикл росту волосся, а саме фазу анагену. Як і кожна частина нашого тіла, волосяні фолікули старіють. На відміну від багатьох клітин, фолікулярні клітини старіють з кожним циклом росту. Зазвичай для цього потрібен великий проміжок часу, але коли фолікулярні клітини входять і виходять з кожної фази, вони починають змінюватися. Ініціюється мініатюризація, або зменшення та зростання ламкості пасм волосся. Якщо не лікувати випадіння, то пасма волосся будуть продовжувати зменшуватися після кожної фази, що відповідно призводить до повного припинення їхнього росту.

Багато засобів для догляду за волоссям і процедур допомагають продовжити ріст волосся. Однак небагато з них мають таку здатність, як екзосоми. Цикл росту волосся залишається незмінним довше, а пасма волосся стають густішими і здоровішими.

Опубліковано: 30.12.2021
Схожі послуги
0 / 0