Рівне Київ

Екзоконцентрат при випадінні волосся

Розділи: Дерматологія, Волосся
Як діє екзосомальна терапія?

Сучасна медицина пропонує безліч хірургічних засобів для відновлення волосся, які можна використовувати самостійно або разом з іншими підходами чи процедурами. Вони навіть можуть бути використані для посилення ефекту пересадки волосся. Ці неінвазивні методи лікування можуть бути оральними, місцевими або ін’єкційними, всі вони призначені для боротьби з випаданням волосся та відновлення волосся. Центр регенеративної медицини “Alpha Cell” постійно розширює свої можливості лікування новими, сучасними технологіями та методами проти випадіння волосся. 

Терапія екзосомами є однією серед найновіших рішень боротьби з випадінням волосся на ринку. Вона багато в чому нагадує PRP (багату тромбоцитами плазму), хоча дає набагато ефективніші результати. Зараз наша клініка проводить ін’єкції екзоконцентратом, що робиться на основі екзосом, і нижче ми розповімо про механізми лікування та про те, чим така терапія відрізняється від інших методів.

Як діє екзосомальна терапія?

Як діє екзосомальна терапія?

Ін’єкції екзоконцентрату, що є багатим джерелом біологічно активних факторів росту вводять у місце ін’єкції. Однак, на відміну від PRP, ін’єкції екзоконцентрату не вимагають забору крові пацієнта або введення анестезії в зону лікування. Результати показують, що він ефективніший, з більш послідовними результатами та не викликає запалення. Таким чином, екзоконцентрат є справді надзвичайно потужною формою терапії стовбуровими клітинами для зменшення випадіння волосся та боротьби з їх випадінням.

Екзосоми – це позаклітинні везикули, розміром у тисячну частину клітини, які не містять самостійно ДНК, але є месенджером та мікроРНК, мРНК та міРНК відповідно. Екзосоми витягуються з мезенхімальних стовбурових клітин (МСК) і містять ряд інших важливих факторів росту, включаючи:

  • SCF: забезпечує зростання стовбурових клітин і меланоцитів;
  • TGFß3: перетворює запальні Т-клітини в протизапальні регуляторні Т-клітини;
  • VEGF: стимулює утворення кровоносних судин;
  • MIP-1: набирає одноядерні клітини на шкіру голови;
  • FGF: цей потужний фактор росту впливає на різноманітні клітини;

Самі екзосоми мають більше тисячі сигнальних білків і сприяють таким функціям, як:

  • Протизапальні цитокіни
  • Ангіогенні фактори росту
  • Протипухлинні сигнали
  • Пригнічують загибель клітин
  • Регенеративні сигнали

МРНК та міРНК служать перемикачем увімкнення та вимикання в клітинній комунікації. Тому вони беруть участь у активації та дезактивації регенеративних механізмів, протизапальних цитокінів, ангіогенних факторів росту та інших сигналів.

Звідки береться екзоконцентрат?

Його виділяють з донорських мезенхімальних стовбурових клітин пуповинної крові. Потім він проходить процес очищення та стерильної фільтрації. Цей екзоконцентрат вважається найчистішою формою клітинної сигналізації, спрямовуючи загоєння тканин та ран шляхом активації клітинних реакцій. Тож екзосоми стали невід’ємним компонентом нового покоління регенеративних методів лікування, що використовують біологічно активні продукти природи. 

Детальна процедура введення екзоконцентрату в шкіру голови

Детальна процедура введення екзоконцентрату в шкіру голови

Коли екзоконцентрат вводять безпосередньо до шкіри голови, він стимулює клітини мРНК і сприяє клітинному виробленню білків, які відновлюють пошкодження або регулюють гени. Одним словом, уражена ділянка шкіри голови піддається регенерації, поповнюючи там волосяні фолікули. Це амбулаторна процедура, яка не є інвазивною.

Повна користь від екзосомальної терапії може проявитися через кілька місяців, а результати будуть відрізнятися від пацієнта до пацієнта, як і при будь -якому лікуванні. Таким чином, лікування налаштоване відповідно до індивідуальних потреб кожного. Тут, у Alpha Cell, ми вважаємо екзосомальну терапію майбутнім для лікування випадіння волосся. 

Щоб дізнатися більше про терапію екзоконцентратом або інші наші процедури відновлення волосся, звертайтеся для запису на консультацію за телефоном +38 097 983 93 42

Опубліковано: 11.10.2021
Схожі послуги
0 / 0