“Всім привіт, настав час поговорити про наболіле, сьогодні Ви отримаєте відповіді на всі запитання стосовно Вашого волосся…”
Відомою блогеркою з Рівного були озвучені актуальні питання, що стосуються волосся, на які відповідь озвучила лікар-трихолог клініки Alpha Cell – Ілона Сергіївна Кащин.
“ Якщо ми говоримо про миття голови, то в більшості людей немає культури миття голови. Температура води має бути теплою (біля 35 градусів), ні в якому разі не холодною і не гарячою. Від вуха до кінчиків волосся ми наносимо або бальзам, або кондиціонер. Для чого? Шампунь пошкоджує структуру самої волосинки, він її розпушує. Якщо ми захистимо бальзамом/кондиціонером, відповідно шампунь не зможе пошкодити нашого волосся. Після нанесення бальзаму потрібно наносити шампунь на 3 хвилини обов’язково. Це потрібно запам’ятати, адже пави – поверхнево очищаючі речовини мають очистити себіум, епітелій, відповідно вимити шкіру голови. Шампунь наноситься тільки на коріння, після чого наносимо професійний догляд. Якщо бальзам – 5 хвилин, якщо маска – 20 хвилин тримаємо. Як змивати? Не струмом води, бо пори є розширеними і волосся витягується. Ми маємо набрати в долоню води і поступово зволожувати волосся. Потрібно пам’ятати і про рушник, який має бути не махровим, а мікрофібровий. Махровий забирає багато води і тоді немає потрібного зволоження самого волосся. Закручувати волосся в рушник не рекомендується, потрібно просто промокати його.”
“Якщо говорити про стан, блиск волосся, то це продукти, що багаті на Омега (авокадо, риба тощо);
Якщо говорити про ріст, то це біотиш (шпинат, зелені рослини, залізо, м’ясо зокрема).”
“Стрижка абсолютно ніяк не впливає на ріст волосся, на ріст впливає генетика в першу чергу.”
“Це абсолютна неправда. На густоту волосся може впливати тільки масаж голови. Розчісування – розпушення і пошкодження волосся. Розчісувати в ідеалі його взагалі не потрібно.”
“Причин є безліч, від гормональних збоїв до лікування кореневих зубів. Є декілька випадінь:
“Треба пам’ятати про те, що гіпервітаміноз гірше, ніж гіповітаміноз. Забагато – нездорово! Якщо ми п’ємо полікомпонентні препарати, вони є безпечними, а якщо говорити про конкретні вітаміни для волосся, то тільки після результатів аналізів.”
“Лупа – це грибок і це потрібно знати. Дискінезія жовчного, перегини, неправильне харчування і навіть густе волосся може викликати грибок. Якщо говорити про засоби, то необхідно знати про види себорейного дерматиту:
Тільки після трихоскопії можна це побачити. І тут потрібно підходити індивідуально, можливо, потрібно буде здавати аналізи. Зазвичай для лікування – це шампунь, лосьйони протигрибкові, таблетоване лікування.”
“Так, він міг пересушити шкіру голови.”
“Можна, якщо це жирна себорея, адже даний препарат буде ще більше сушити.”
“Однозначно потрібен. Якщо говорити про випрямлячі (“утюжки”), то без термозахисту ми будемо випаровувати всю вологу, а термозахист її утримує.”
“Хороший засіб, але він є декількох видів, краще звернутися за допомогою до лікаря-трихолога, щоб не зробити волоссю гірше.”
“Звісно, що так, можна відновити доглядовими засобами”
“Є фаза росту – анаген, що триває від 2 до 7 років. також потрібно пам’ятати про максимальну довжину волосся, якщо в людини завжди було волосся по плече, то воно не буде по пояс.”
“Сподіваюся, що змогла відповісти на запитання, що сьогодні пролунали. Головне не зашкодити і не зробити гірше, тому краще виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує!” – озвучила Ілона Сергіївна.